niedziela, września 05, 2021

Witaj w zakazanym świecie czyli GIVENCHY L’Interdit Rouge


Lubisz igrać z ogniem? Jeśli tak, to najnowszy zapach GIVENCHY L’Interdit Rouge został stworzony, aby podsycić wewnętrzny żar i rozpalić zmysły. Nonkonformistyczny, wyzwalający, wibrujący emocjami... Podsyca płomień wolności i zachęca by się jej poddać... L'Interdit niepokoi zmysłowym, obezwładniającym dreszczem emocji. To nie jest uzależnienie. To obsesja...


To niezwykle zmysłowa, czerwona kompozycja. Oryginalny kwiatowy bukiet opanowała czerwona pomarańcz. Jej gorącokrwistą naturę podkreśla imbir niezwykle silny afrodyzjak. Tę wybuchową mieszankę uzupełnia pikantny liść pimento, który pod wpływem ciepła uwalnia swoją zmysłową, uwodzicielską moc. Przewrotne nuty drzewne, roślinne akcenty wetiweru i dymna paczula łączą się z urzekającą, mdławą słodyczą drzewa sandałowego z Nowej Kaledonii, tworząc ognistą, porywającą kompozycję.


Nowa woda perfumowana GIVENCHY L’Interdit Rouge to hołd złożony kultowemu kolorowi - ognistej czerwieni. Jej płomień wypełnia flakon. Półprzezroczysty ciemnoczerwony lakier wewnątrz butelki to bezprecedensowy projekt na rynku perfumeryjnym. Kolor rozpala symboliczną szklaną sylwetkę. Szyjkę flakonu ozdabia wstążka Couture, z symbolem Domu Mody Givenchy - srebrnym logo 4G. 

Ponadczasowe linie flakonu są teraz jeszcze bardziej zmysłowe niż kiedykolwiek.Eleganckie opakowanie również przybrało odcień głębokiej czerwieni, wzmocnionej blaskiem srebrnego logo L'Interdit. Wnętrze pudełka wypełnia kontrastowy i niezwykle kobiecy odcień szkarłatnej czerwieni z podpisem Huberta de Givenchy.


Zgodnie z polityką odpowiedzialności społecznej i środowiskowej Givenchy Parfums, charakterystyczne naturalne składniki L'Interdit Eau de Parfum Rouge pozyskiwane są wyłącznie ze zidentyfikowanych źródeł. Pochodzą z sektorów, które zobowiązały się do zminimalizowania swojego wpływu na środowisko i zapewnienia godnych warunków pracy dla miejscowej ludności. Dotyczy to jaśminu sambac, który jest zbierany w Indiach, pochodzącego z Nigerii i ekstrahowanego na zimno imbiru oraz drzewa sandałowego pozyskiwanego w Nowej Kaledonii, przez firmę, która do wytwarzania olejku wykorzystuje destylację wodną, promuje lokalne zatrudnienie i bierze udział w projektach ponownego zalesiania planety.


Magnetyczny urok zapachu dopełnia Rooney Mara. Jej ekspresja, uroda, charyzma... W kampanii stworzonej przez fotografa mody Davida Simsa, Rooney uosabia wszystkie wartości L'Interdit. Jej usta pokryte głęboką czerwienią w odcieniu L'Interdit Rouge, kontrastują z czernią koronkowej sukni Givenchy Haute Couture. W oddali widać rozświetlone czerwienią wnętrze stacji metra, a ona sama wydaje się jeszcze bardziej zdeterminowana i pewna siebie niż kiedykolwiek. Zapraszając do zakazanego świata.


GIVENCHY L’Interdit Rouge podsyca wewnętrzny żar, rozpala zmysły. Zachęca by się im poddać. Jest jak igranie z ogniem..

Woda perfumowana GIVENCHY L’Interdit Rouge dosłownie pobudza wszystkie zmysły, a jej obezwładniający zapach intryguje i kusi… A Ty, dasz się uwieść temu intrygującemu zapachowi?