wtorek, sierpnia 24, 2021

Subtelna gra siły i uwodzenia czyli zapach dla Niego i dla Niej DSQUARED2 2 wood

Uwielbiam zapachy unisex i mam do nich słabość, bowiem mają w sobie pewien dualizm, którego często brakuje w klasycznych propozycjach olfaktorycznych dla kobiet i mężczyzn. Taka jest własnie nowa, cytrusowo-drzewna kompozycja dla niej i dla niego od DSQUARED2. Zapach został stworzony wokół charakterystyki drewna - jego siły i wytrzymałości. Autentyczny, intensywny, energetyczny. 2 wood definiuje współczesną kobietę i współczesnego mężczyznę DSQUARED2. Podkreśla ich charyzmę, pewność siebie i atrakcyjność. To oni uosabiają ducha naszych czasów. Są pełni pasji, pozytywnego nastawienia do życia i odwagi, z jaką patrzą w przyszłość.


2 wood musuje świeżością owoców cytrusowych i wibrującymi nutami różowego pieprzu. Jego teksturę budują wetiwer, drewno cedrowe i jodła srebrzysta, a serce rozgrzewa piżmo i tajemnicza roślinna ambra. Szlachetności i niezrównaną świeżość zawdzięcza mineralnej molekule Vulcanolide. To subtelna gra siły i uwodzenia.


Smukły flakon został wykonany z transparentnego szkła, a kunsztowny korek z najwyższej próby drewna jesionowego, zgodnie z zasadami rzemiosła, które odchodzi w zapomnienie. O swoim nowoczesnym pochodzeniu przypomina magnetyczne zamknięcie. Ciepłe i zimne materiały łączą się nie tracąc nic ze swojej charakterystyki. 

Drewno reprezentuje łagodną siłę i ponadczasową trwałość, a kombinacja szkła i aluminium akcentuje, jak drogocenną esencję skrywa flakon. Wyrafinowana rzeźba sprawia, że szkło wewnątrz butelki przyjmuje kształt symbolicznej kropli zapachu. Opakowanie jest eleganckie i zapieczętowane liściem klonowym. Ta niepowtarzalna sygnatura domu mody DSQUARED2 jest gwarancją najwyższej jakości oraz innowacyjności.


2 wood musuje świeżością owoców cytrusowych i został wzmocniony intensywnymi nutami różowego pieprzu, pozyskiwanego bez szkody dla środowiska. Nowoczesne i charyzmatyczne nuty 2 wood to: cielisty wetiwer, pozyskiwany zgodnie z zasadami odpowiedzialnego handlu na haiti, drzewo cedrowe z wirginii i alaski oraz żywiczna jodła srebrzysta. Kompozycję ociepla uzależniająca ambra, nuty piżmowe i vulcanolide - ekskluzywna molekuła mineralna o niezrównanej trwałości. Głębi nadaje całości tajemnicza roślinna ambra.


2 wood to subtelna gra pomiędzy mocą a uwodzeniem. Jest niczym zaproszenie do gry wstępnej. Zapach jest niezwykle energetyczny, mineralny (uwielbiam zapachy mineralne, które niedawno stały się bardzo popularne) i wibrujący świeżością. Będzie ideałem dla wszystkich miłośników świeżych, cytrusowych nut z niewielką dozą pieprzu. 

A na koniec lata, chciałabym Wam jeszcze zaprezentować powieść Tajemnice Ogrodu Foksal - Jagny Rolskiej, czyli polską odpowiedź na Bridgertonów. Gorący romans, kryminalna zagadka, intrygi, zdrady i tajemnice. A wszystko w klimatycznej osiemnastowiecznej Warszawie. Tę niezwykle barwną pozycję z pewnością zabiorę ze sobą we wrześniu na wakacje. Już nie mogę się doczekać, gdy zagłębię się w przygody czterech przebojowych dziewczyn na progu dorosłości oraz odkryję kryminalną zagadkę w przepięknej pałacowej scenerii Warszawy z czasów stanisławowskich.