poniedziałek, maja 17, 2021

Pokochaj swoje ciało czyli Sisley Paris Le Sculpteur Intensive Contouring Care

Nasze ciało to źródło, które wymaga opieki i szacunku - trwały, codzienny kapitał, który wygląda jak my, pasuje do nas i jest przez nas kochany. To ciało zmienia się i towarzyszy nam w trakcie całego naszego życia. Mamy już dość nieustannych diet, koncepcji ,,idealnego ciała” i narzucanych standardów. W dzisiejszym świecie ciało jest naszym sprzymierzeńcem, motorem napędowym do dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, perfekcyjnym partnerem zapewniającym zdrowie, energię i spełnienie.


W trosce o nasze ciało, marka Sisley Paris wprowadziła nowy, rewolucyjny i innowacyjny produkt - Le Sculpteur Intensive Contouring Care - pierwszy produkt, który powstał, by zwalczać powstawanie adipocytów i nowych obszarów tłuszczowych oraz udoskonalić sylwetkę. Jego unikalne działanie zapewnia efekty widoczne już po 14 dniach; nierówności na skórze są mniej widoczne, a ciało staje się jędrne i wygładzone. Dzięki współpracy pod przewodnictwem Profesora Christophe’a Magnana z Uniwersytetu Paryskiego, zidentyfikowano nowy przebieg działania modelującego, które następuje przed magazynowaniem tłuszczu. Odkrycie tego innowacyjnego mechanizmu modelującego zostało zgłoszone do opatentowania.


Le Sculpteur od Sisley Paris dostosowuje się do naturalnego rytmu naszego ciała, w szczególności do biorytmu komórek tłuszczowych, aby działać zanim tłuszcz zostanie zmagazynowany. Dzięki temu, jest w stanie zapewnić jeszcze bardziej efektywną odpowiedź za pomocą dwóch działań korygujących i zapobiegawczych, odpowiedzialnych za modelowanie:

W ciągu dnia:
Połączenie olejku z pieprzu różowego, kofeiny, ekstraktu z białego imbiru i cedrolu wspomoże zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i wymodelować ciało. Skóra staje się jędrniejsza.

Podczas nocy:
Ekstrakt z mandarynki, olej andiroba i egzopolisacharydy z planktonu sprawiają, że widoczność cellulitu jest zmniejszona, a "skórka pomarańczowa" z każdą aplikacją jest coraz bardziej zredukowana. Skóra staje się gładsza.


Le Sculpteur to więcej niż tradycyjny produkt modelujący - nadaje bowiem ciału ,,nowe” kontury i zmienia jego objętość, aby zapewnić zdefiniowaną, wyrzeźbioną sylwetkę, lepiej zbalansowaną i harmonijną. Przy regularnym stosowaniu, sylwetka zaczyna być bardziej podkreślona, niedoskonałości zostają skorygowane, a cellulit mniej widoczny.


Po raz pierwszy pielęgnacja modelująca zapewnia konsystencję żel-w-olejku, dzięki której składniki aktywne mogą być transportowane tak szybko, jak to możliwe. Tuż po aplikacji emulsja żel-w-olejku zapewnia świeże uczucie odprężenia. Pozostawia jedwabiste wykończenie i natychmiastowy efekt modelujący. Szybko wchłania się w skórę, dzięki czemu tuż po aplikacji można zakładać ubrania. Zmiękcza, wygładza i odżywia skórę, nadając jej piękny wygląd.Szybka i prosta aplikacja za pomocą opracowanej przez Sisley Paris techniki:

Nakładaj Le Sculpteur rano i wieczorem na wybrane partie ciała (nogi, uda, pośladki, brzuch, biodra, ramiona itd.) i wmasowuj do całkowitego wchłonięcia.

Aby wzmocnić działanie Le Sculpteur, marka Sisley Paris opracowała szybką i efektywną technikę masażu w dwóch krokach, dostosowaną specjalnie do wtapiającej się w skórę konsystencji produktu, który bardzo szybko się wchłania.


Marka Sisley Paris pragnie umożliwić kobietom modelowanie ciała, aby każda kobieta mogła mieć sylwetkę o jakiej marzy. Le Sculpteur Intensive Contouring Care to działanie w zgodzie z chronobiologią komórek. Sisley Paris Le Sculpteur Intensive Contouring Care to bowiem niezwykła emulsja o podwójnym działaniu, która działa w trakcie dnia i podczas nocy, aby wymodelować krągłości sylwetki i poprawić kondycję skóry.