czwartek, marca 25, 2021

Afirmuj życie i odnajdź szczęście czyli Boss Alive Eau de Toilette

Najnowsza woda toaletowa Boss Alive afirmuje proste przyjemności - słuchanie ulubionej piosenki w radiu. Pierwszy łyk kawy o poranku. Kolory pięknego zachodu słońca… Życie składa się z takich właśnie drobnych przyjemności, a Boss Parfums celebruje każdą z nich wprowadzeniem wody toaletowej Boss Alive - nowego świeżego zapachu, który podnosi nas na duchu, przeznaczonego dla kobiet poszukujących radości w każdej chwili.


Dokładnie rok po udanym globalnym wprowadzeniu wody perfumowanej Boss Alive, woda toaletowa Boss Alive powiększyła portfolio zapachu. Również i tym razem, piękna i młoda aktorka Emma Roberts powraca jako jego twarz. Jej ciepły, promienny uśmiech doskonale odzwierciedla krzepiący charakter Alive: nowego ducha kobiecości.


Architektoniczny flakon perfum, zaprojektowany przez Amélie Riech, skrywa nowy, różowy płyn w jaśniejszym odcieniu. Wypolerowana metalowa opaska, okalająca masywny szklany korpus, przybrała kolor różowego złota. Opakowanie zewnętrzne, łagodnie różowe i również podkreślone różowozłotą opaską, odzwierciedla beztroską naturę nowego produktu.


Woda toaletowa Boss Alive to kompozycja kwiatowo-drzewna, wspólne dzieło kreatorek zapachu: Marie Salamagne i Honorine Blanc.

Do rześkiego jabłka w nutach głowy dołączają aromatyczna mandarynka, cytryna i akord magnolii, składniki potęgujące wrażenie świeżości i kwiatowej aury. Prawdziwe piękno kompozycji leży w jej ekstrawertycznym, intensywnie kobiecym sercu, w którym jednoczą się jaśmin wielkolistny, róża damasceńska i wyborna magnolia Michelia yunnanensis, która wprowadza do niej swoje egzotyczne kwiatowe niuanse z wyjątkowo kremowym i korzennym aromatem. 

Nuty szałwii muszkatołowej i mchu dołączają do sandałowca i cedru w nucie głębi. Dzięki nim zapach zyskuje urzekającą i długotrwałą moc.


Zadając pytanie: "Dzięki czemu czujesz, że naprawdę żyjesz?", nowa kampania reklamowa Boss Alive zachęca kobiety na całym świecie do afirmowania prostych przyjemności życia - krótkich chwil kontaktu z innymi, optymizmu i szczęścia, które podnoszą na duchu i przypominają nam o tym, że piękno można znaleźć w każdym nowym dniu.


Woda toaletowa Boss Alive długo wybrzmiewa na skórze i przypomina nam, że warto żyć pełnią życia każdego dnia. Celebrowanie prostych przyjemności daje nam pewność, że możemy odnaleźć szczęście w każdej chwili - oto esencja wody toaletowej Boss Alive.