piątek, lutego 05, 2021

Urtwal i zapomnij czyli Benefit The POREfessional Super Setter

Chyba każda nas marzy o nieskazitelnym makijażu - nieskazitelnym, czyli jakim? Takim, który utrzymuje się na skórze przez cały dzień - bez rozmazywania, bez warzenia się podkładu, który nie podkreśla niedoskonałości i nie powoduje na cerze tzw. "tapety. Marka Benefit - ekspert nie tylko od pięknych brwi ale również od nieskazitelnej skóry - wprowadziła niedawno do sprzedaży The POREfessional Super Setter - mgiełkę utrwalającą makijaż - kosmetyk do zadań specjalnych, który sprawi, że makijaż pozostanie na naszej skórze na długie godziny


Mgiełka The POREfessional Super Setter utrwala makijaż i zmniejsza widoczność porów, a w parze z bazą The POREfessional jest nie do zatrzymania. Mgiełka działa do 16 godzin, widocznie redukuje świecenie cery i widoczność porów, jest niewyczuwalna na skórze i posiada wodoodporną formułę (również na pot).


Mgiełka The POREfessional Super Setter  to lekki spray, emitujący formułę w postaci delikatnej mgiełki, która natychmiast się wchłania. Nie zawiera w swoim składzie alkoholu, więc będzie niezwykle bezpieczna dla skór ze skłonnością do niedoskonałości, bo wiem nie jest komedogenna. Teraz, gdy wszyscy nosimy na twarzy maseczki a idealny makijaż to tylko marzenie - ten produkt zapewni nieskazitelność naszego makijażu, któremu maseczka już nie zaszkodzi.


Z mgiełką Benefit The POREfessional Super Setter dosłownie zapomnimy o naszym makijażu i będziemy się nim mogły cieszyć przez cały dzień. Mgiełkę kupimy oczywiście w perfumerii Sephora, która posiada wyłączność na sprzedaż kosmetyków Benefit. Zapłacimy za nią 189 zł.