środa, stycznia 27, 2021

ELEVEN Australia X Maximillian Malone czyli limitowana edycja Miracle Hair Treatment

ELEVEN Australia Miracle Hair Treatment to święty Graal wśród kuracji do włosów na świecie - to także jeden z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych produktów do pielęgnacji włosów na rynku. Miracle Hair Treatment daje bowiem aż jedenaście korzyści dla zdrowych, łatwiejszych do opanowania włosów – to właśnie stanowi źródło nazwy „ELEVEN Australia”. Miracle Hair Treatment stał się jednym z najszybciej sprzedających się produktów do pielęgnacji włosów w Australii w ciągu pierwszego roku i nadal jest liderem na rynku.


Marka ELEVEN Australia nawiązała niedawno współpracę z Maximilianem Malone, w ramach której Artysta zaprojektował serię grafik: WARM (ciepło) ENERGY (energia) i LIGHT (światło). Te niesamowite kolaże zagościły na opakowaniach kultowej kuracji MIRACLE HAIR TREATMENT w limitowanej odsłonie i pojemności aż 175ml. Intensywne kolory, głęboki kontrast oraz mistrzostwo łączenia różnych grafik w spójną całość tworzy wrażenie magicznej symbiozy oraz kojarzy się z recyklingiem - tak ważnym dla ELEVEN Australia.

11 korzyści dla włosów:
 • Dodaje włosom blasku, wygładza je i sprawia, że stają się jedwabiście miękkie
 • Eliminuje puszenie i sprawia, że włosy stają się lekkie
 • Nawilża
 • Wzmacnia zniszczone włosy
 • Zapobiega rozdwajaniu końcówek
 • Sprawia, że włosy stają się bardziej podatne na stylizacje
 • Chroni włosy przed wysoką temperaturą
 • Uwydatnia naturalną objętość
 • Naprawia i regeneruje suche i zniszczone włosy
 • Zapobiega zbyt szybkiemu utlenianiu się koloru spowodowanym promieniami UVA/UVA –chroniąc przed ich szkodliwym działaniem.
 • Chroni włosy przed szkodliwym działaniem chloru i promieni słonecznych


Miracle Hair Treatment do tej pory dostępny w pojemności 125 ml -w limitowanej odsłonie mamy go jednak dużo więcej, bo butelka ma aż 175 ml. Miracle Hair Treatment  to najlepszy sposób na szybką pielęgnację i przygotowanie włosów do dalszej stylizacji. Zawartość wyciągów z pustynnej limonki, brzoskwini i nasion akacji sprawia, że włosy stają się lśniące, mocne i gładkie.

Podstawowe składniki ELEVEN Australia Miracle Hair Treatment
 • Aminokwasy jedwabiu – zmiękczają włosy, dzięki czemu stają się wyjątkowo gładkie i podatne na stylizację
 • Pustynna limonka i dzika brzoskwinia Guandong – odżywiają i regenerują włosy
 • Akacja australijska – chroni włosy przed promieniowaniem UVA/UVB

„Podczas współpracy z ELEVEN Australia chciałem pokazać coś intrygującego a zarazem pozytywnego, ”żywego”- dlatego zainspirowałem się CIEPŁEM, ŚWIATŁEM i ENERGIĄ. To było naprawdę ekscytujące wyzwanie! Trzy różne kolaże, które zachowały spójność, a ich elementy wspaniale ze sobą współgrają. Do tej pory pracowałem przy przeróżnych projektach: wielkoformatowych fototapetach, instalacjach dla największych brandów, ale tak naprawdę dopiero współpraca z ELEVEN Australia pozwoliła mi przenieść moje dzieła na inny format i dzielić się nimi z szeroką publicznością. ELEVEN Australia to świetni współpracownicy, którzy obdarzyli mnie ogromnym zaufaniem, dając mi swobodę twórczą i możliwość przelania mojej pasji i umiejętności w coś, co będzie dostępne w realnym życiu, na całym świecie- dokładnie tak, jak MIRACLE HAIR TREATMENT– mówi Max. 
Efekt? Ukochany przez wszystkie kobiety ale i przez mężczyzn produkt, który nie tylko kompleksowo zadba o włosy, ale będzie prawdziwą ozdobą łazienki. Miracle Hair Treatment w limitowanej odsłonie możecie kupić teraz w promocji w sklepie Hair2Go <KLIK>.