piątek, października 09, 2020

KEVIN.MURPHY RÓŻOWA SIŁA czyli kampania na rzecz raka piersi

Jak co roku, w październiku - miesiącu świadomości raka piersi, rozpoczęła się kampania KEVIN.MURPHY RÓŻOWA SIŁA, w ramach której 1% ze sprzedaży wszystkich różowych produktów marki zostanie przekazany na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Organizacja ta od wielu lat wspiera ruch na rzecz kobiet z rakiem piersi w Polsce. Jej celem jest dostarczanie kobietom emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. 


Jednym z istotnych zadań ruchu jest zaznajamianie społeczeństwa z problematyką wczesnego wykrywania raka piersi, leczenia i rehabilitacji. Akcja KEVIN.MURPHY RÓŻOWA SIŁA zwraca uwagę nie tylko na problem raka piersi, niezbędną profilaktykę oraz diagnostykę w kierunku wykrycia choroby nowotworowej, ale także wspiera szczytne cele fundacji.

W Polsce, cały czas wzrasta ilość zachorowań na raka piersi. Diagnozę każdego roku słyszy prawie 20 tysięcy kobiet, ale wśród chorych są również i mężczyźni. Jest to choroba zaliczana do grupy chorów cywilizacyjnych, a na zachorowalność mogą wpływać tak samo predyspozycje genetyczne jak i stres oraz niezdrowy styl życia. Dlatego tak ważna jest wczesna profilaktyka oraz redukcja negatywnych czynników wpływających na ujawnienie się choroby. 


W tym roku, październikowa kampania RÓŻOWA SIŁA KEVIN.MURPHY  ma swoją kolejną odsłonę pod hasłem POSITIVELY PINK. Przez cały miesiąc, KEVIN.MURPHY na swoich kanałach social media, w ramach wsparcia kampanii z rakiem piersi, będzie edukować w zakresie profilaktyki, propagować pozytywne myślenie, techniki redukcji stresu oraz przedstawiać sylwetki kobiet, które wygrały z tą chorobą. Zaangażowana w kampanię dr. n. med. Beata Adamczyk - chirurg onkolog reprezentująca Wielkopolskie Centrum Onkologii opowie o najważniejszych aspektach choroby. Dodatkowo, eksperci m.in. dietetyk, fizjoterapeuta, instruktorzy jogi, przez cały miesiąc będą udzielali porad na profilach społecznościowych marki. Wszystko po to, aby w trudnych momentach nauczyć kobiety dbać także o sferę psyche, która odgrywa bardzo ważną rolę w walce z chorobą. 


RÓŻOWA SIŁA KEVIN.MURPHY to także wsparcie finansowe - tak jak już napisałam na wstępie, marka przekaże część swojego dochodu Federacji Stowarzyszeń Amazonki. A w tym roku, dostępny jest dedykowany kampanii zestaw POSITIVELY PINK z serią ANGEL oraz wyjątkową apaszką zaprojektowaną przez samego Kevina Murphy. 

Twórca marki zapisał na niej pozytywne przesłania dla wszystkich walczących z chorobą oraz wspierających profilaktykę raka piersi. Może być ona stosowana jako ozdoba do włosów, chustka na rękę, poszetka lub ozdoba do torebki. A wszystko po to, aby nagłośnić problem występowania raka piersi, edukować i wspierać. 


Akcją objęte są wszystkie różowe produkty KEVIN.MURPHY: linia Angel, czyli szampon Angel Wash, odżywka Angel Rinse i maska Angel Masque, linia Plumping, czyli szampon Plumping Wash oraz odżywka Plumping Rinse, kuracja Body Mass oraz Staying Alive, kuracja podkreślająca kolor Colouring Angel Autumn, lotion full Again oraz produkty do stylizacji: lotion Anti Gravity, Anti Gravity Spray, pianka Body Builder, pudrowy lakier do włosów Doo Over elastyczny lakier do włosów Session Spray Flex oraz puder do włosów Powder Puff. Produkty oznaczone logotypem akcji będą dostępne w wybranych salonach i na www.hair2go.pl. A specjalną edycję, czyli zestaw z apaszką możecie kupić TUTAJ