poniedziałek, września 21, 2020

Nadeszła rewolucja czyli nowe serum Estée Lauder Advanced Night Repair

W 2020 roku, Estée Lauder zrewolucjonizowało formułę swojego kultowego i bestsellerowego serum, nadając mu nowe, szybciej wchłaniające się właściwości naprawczo-odmładzające. Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex to najlepiej sprzedający się produkt Estée Lauder od czasu jego powstania w 1982 roku, który pokochały kobiety oraz mężczyźni na całym świecie. 


Wprowadzenie w 1982 r. do sprzedaży Night Repair (wtedy serum nosiło właśnie taką nazwę) wiązało się z prawdziwym przełomem w branży kosmetycznej. Po raz pierwszy w historii, pielęgnacja skóry stała się jednoznaczna z jej naprawą, a noc została uznana za najlepszą porę regeneracji skóry. Chociaż od tego wyjątkowego wydarzenia upłynęło już ponad 35 lat, to Estée Lauder wciąż rozwija swoją koncepcję nocnej naprawy skóry. Dzięki pionierskiemu dziedzictwu “mała brązowa buteleczka” ANR, nadal pozostaje jednym z najlepiej się sprzedających i najbardziej efektywnych produktów w dorobku Estée Lauder.

Czy wiecie, że to właśnie Estée Lauder była pierwszą firmą kosmetyczna w historii, która umieściła swój produkt w inspirowanej aptekarską fiolką - brązowej buteleczce, aby wyraźnie podkreślić skuteczność jego działania na skórę? Ta mała brązowa buteleczka” z aptekarskim dozownikiem przeszła do już historii i trafiła na toaletki z kosmetykami na całym świecie. 


W 1991 roku, marka Estée Lauder podniosła poprzeczkę w zakresie własnej innowacyjności wzbogacając istniejący już od prawie 10 lat Night Repair o całkiem nowe, opracowane we własnych laboratoriach technologie antyoksydacyjne. Działający w dzień i w nocy Advanced Night Repair Protective Recovery Complex zwiększył jeszcze bardziej skuteczność nocnej odnowy zachodzącej w skórze oraz wspomagał procesy ochrony mające miejsce w ciągu dnia. Naśladując naturalne mechanizmy występujące w skórze, zaawansowana formuła zwiększała zdolność skóry do naprawy uszkodzeń oraz redukowania widocznych oznak starzenia. 

W 2009 roku, przełomowe odkrycie badaczy z Estée Lauder zaowocowało opracowaniem kolejnej nowej technologii, która zrewolucjonizowała nocną odnowę skóry. Dzięki tej przełomowej technologii zwanej Chronolux™, ANR Synchronized Recovery Complex dostarczał skórze kompleksowych i zoptymalizowanych narzędzi wspierających naturalną synchronizację jej okołodobowego rytmu ochrony i naprawy i zapewniając jej możliwość regeneracji wtedy, gdy jest ona najskuteczniejsza, czyli w nocy.

Rok 2013 to kolejna zmiana. Marka Estée Lauder wprowadziła bowiem na rynek ANR Synchronized Recovery Complex II - zaawansowane, kompleksowe serum naprawcze i ujawniła przełomowe odkrycie dotyczące naturalnego oczyszczania komórek skóry a także całkiem nową, autorską technologię ChronoluxCB™  oraz przedstawiła wyniki bezprecedensowego, niezależnego badania klinicznego, które wykazało wpływ chronicznej bezsenności na wygląd skóry.


W roku 2020 nadeszła totalna, rewolucyjna zmiana - marka Estée Lauder wprowadziła do sprzedaży swoje najbardziej zaawansowane serum naprawcze Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex. Dzięki przełomowej technologii Chronolux Power Signal, Advanced Night Repair w zupełnie nowym wydaniu, ma wspomagać naturalny proces naprawy skóry skuteczniej niż do tej pory i po raz pierwszy pomagać skórze zwiększyć tempo naturalnej odnowy komórek oraz produkcji kolagenu. Efekt? Już po jednorazowym zastosowaniu cera wygląda promiennie i staje się nawilżona, po zaledwie trzech tygodniach drobne linie wygładzają się, a po zużyciu jednej buteleczki skóra staje się sprężysta w dotyku i wygląda zdrowo, promieniejąc witalnością.


Nowa formuła zawdzięcza swoją moc mieszance ekstraktu z drożdży, peptydu oraz składników pochodzenia roślinnego, które pomagają skórze w szybkiej maksymalizacji skuteczności naturalnego procesu naprawy oraz wzmacnianiu naturalnych mechanizmów odmładzających. W rezultacie, cera zyskuje 72 godziny nawilżania oraz całodzienną 8-godzinną ochronę przeciw utlenianiu. Jego nowa, ulepszona formuła działa niezwykle pobudzająco na produkcję świeżych komórek, przyczyniając się tym samym do zwiększenia zawartości kolagenu w skórze. 

Nowa, nadal inspirowana fiolką aptekarską, kultowa brązowa buteleczka Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex również została poddana przemianie. W jej wyniku, powstał flakonik z odzyskiwanego szkła o półprzejrzystym wyglądzie symbolizującym rozświetloną od wewnątrz skórę.