środa, września 09, 2020

Bądź extra i celebruj słodką stronę życia czyli DKNY Be Extra Delicius

Bądź EXTRA i celebruj słodką stronę życia z DKNY Be Extra Delicious. Idealny dla kobiet, które zawsze dają z siebie wszystko, bo najnowszy zapach DKNY Be Extra Delicious to zupełnie nowy sposób wyrażania siebie. Tak jak wisienka na torcie, tak tutaj nuta słodkiego karmelu przekornie wieńczy zabawną, kwiatową kompozycję łączącą akcenty gruszki i gardenii. Niesamowity sam w sobie, a także doskonale współgrający z tradycyjnym zielonym jabłuszkiem DKNY Be Delicious  - najnowszy zapach DKNY zachęca do działania i dosłownie ubiera nas w pozytywny nastrój.


Zanurz się zatem w kuszącej kompozycji słodkich smakołyków. Świeża gruszka, orzeźwiająca bergamotka i soczysta czarna porzeczka otwierają zapach pierwszą dekadencką warstwą. Serce rozbrzmiewa delikatną konwalią, świeżą piwonią i gardenią, wzbogacone odrobiną heliotropu. Słodycz osiąga swój kulminacyjny punkt w momencie, gdy maliny łączą się z nutami kremowego karmelu.


NUTY GŁOWY: Gruszka, Bergamotka, Frezja, Czarna Porzeczka
NUTY SERCA: Piwonia, Heliotrop, Gardenia, Konwalia
NUTY BAZY: Malina, Ambroxan, Kremowy Karmel


Te dwa zapachy idealnie się uzupełniają i można je łączyć ze sobą - co w przypadku marki DKNY - jest totalną innowacją. Dzięki połączeniu tych dwóch zapachów - uzyskujemy nowe, zaskakujące nuty, które świetnie ze sobą współgrają i tworzą całkiem nowe olfaktoryczne doznanie. 

DKNY Be Extra Delicius to zapach idealny dla tych z Was, które kochają zapachy gourmand - czyli takie do schrupania - połączenie słodkiego karmelu, gruszki i delikatnego kwiatu gardenii sprawia, że DKNY Be Extra Delicious to dosłownie zapach smakowity. A razem z lekko wytrawnym klasycznym zielonym jabłuszkiem - dostajemy tu całkiem nową - niezwykle ciekawą kompozycję zapachową. 


Pamiętajcie jednak, że zapach DKNY Be Extra Delicius jest dostępny wyłącznie online - w sklepie internetowym perfumerii Douglas - więc jeśli lubicie takie słodziaki - to koniecznie sięgnijcie po tę najnowszą - super smakowitą propozycję od DKNY <KLIK>