wtorek, kwietnia 28, 2020

Podróż na błękitną lagunę czyli Tous The Origin In Blue Collection

Miejsca na świecie, które od zawsze chcieliśmy odwiedzić... Akurat teraz, to zdanie nabiera dodatkowego znaczenia. Dwa najnowsze zapachy TOUS The Origin In Blue Collection są jak dwie pocztówki z odległych podroży do miejsc skąpanych słońcem, gdzie błękit nieba styka się z morzem na horyzoncie. Dwa zapachy zapowiadające upalne lato, pełne soczystych cytrusów, orzeźwiających drinków i niekończącej się zabawy. Zapachy TOUS The Origin In Blue Collection są niczym zdjęcia z dalekich miejsc, które możesz zawsze mieć przy (na) sobie. 


TOUS Oh! The Origin Dla Niej to zapowiedź niezwykle odważnej i egzotycznej przygody w trzech akordach z rodziny kwiatowo-piżmowych. TOUS zawsze przekazuje emocje. Zaskakuje szczegółami i uwodzi. To zapach o bardzo mocnym charakterze, który został stworzony z wielką starannością, zapewniając maksymalizację wszystkich detali w taki sam sposób, w jaki TOUS tworzy biżuterię.

Nowa odsłona zapachu TOUS OH! The Origin to połączenie świeżości mandarynki z klasą dzikiej róży i piżma. Nowa lekkość kobiecości. Ten zapach potwierdza zdolność TOUS do zaskakiwania i uwodzenia.


Nuta głowy - Zielona Mandarynka, Gruszka, Dzika Róża. 
Zatem pojedźmy na Hawaje i cieszmy się idyllicznym białym piaskiem plaż, na których rośnie zielona mandarynka.

Nuta serca - Turecka Róża, Drzewo Cedrowe. 
A może jednak orientalna Turcja? Czy to nie kraj róż i turkusowej, lśniącej czystej wody?

Nuta podstawy - Olejek Irysowy, Wanilia. 
Niech nasza wędrówka będzie jednak daleką przygodą! Destynacja? Wybrzeże Sumatry! To miejsce pełne bujnej, tropikalnej roślinności. 


TOUS 1920 The Origin Dla Niego to zapach w niezwykłym flakonie - niczym butelka wyrzucona na piaszczysty brzeg, która kryje w sobie tajemnicę. To zapach z rodziny wodnych - bardzo rześki, koloński (unisex) i niesamowicie energetyzujący. Na początku zapach jest lekki, następnie skóra otula się zapachem szałwii i kardamonu aby później rozgrzać nutami cynamonu i geranium. 


Nuta głowy - Grejpfrutowy olejek, Olejek z Szałwii, Olejek z Kardamonu. 
A może tak podróż na Barbados? To wyspa otoczona błękitem morza, na której jak głosi legenda, narodził się grejpfrut pełen słodyczy pomarańczy ale również i cierpkości cytryny.

Nuta serca - Cynamon, Geranium, Akordy wodne.
Dlaczego nie Sri Lanka? Tam, gdzie rośnie cynamon i gdzie możemy odpocząć przed nieskończonym horyzontem na plaży Bentota.

Nuta podstawy - Vetiver, Bursztyn, Drzewo Gwajakowe
Możemy też zatracić się w pobliżu Jeziora Huapi w Argentynie. Tam nie tylko narodziło się Tango, ale to także miejsce, z którego pochodzi olej gwajakowy.