wtorek, kwietnia 14, 2020

Pielęgnacja + stylizacja czyli OLAPLEX Bond Smoother i Bonding Oil

Opatentowany przez OLAPLEX system Bond Maintenance to naukowo udowodniony sposób na poprawę kondycji włosów. Z jego pomocą dosłownie tchniemy nowe życie w zniszczone i starzejące się włosy. Profesjonalny system regeneracji włosów OLAPLEX został stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. 


Produkty OLAPLEX, jako jedyne dostępne na rynku zawierają specjalnie opatentowany składnik, który wnika w głąb włosa, naprawiając i replikując zerwane mostki dwusiarczkowe znajdujące się w ich wnętrzu. Inne na pozór podobne dostępne na rynku produkty jedynie oblepiają włosy, nie regenerując ich. Początkowo przeznaczony tylko do użytku salonowego, system OLAPLEX został rozbudowany o produkty do stosowania w domu, a niedawno do gamy produktów dołączyły dwa produkty do stylizacji włosów - krem OLAPLEX Bond Smoother oraz olejek Bonding Oil


OLAPLEX No. 7 Bonding Oil - to drogocenny i innowacyjny olejek odbudowujący i wygładzający włosy. Wykorzystuje technologię, która, co naukowo udowodnione, odbudowuje i wzmacnia włosy każdego typu. Stworzony na bazie opatentowanych składników aktywnych OLAPLEX. Olejek jest kosmetykiem wegańskim, nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera w swoim składzie alkoholu.


Olejek Bonding Oil redukuje puszenie i elektryzowanie się, dyscyplinuje włosy; przedłuża trwałość koloru i odnawia świetliste refleksy; zapewnia termoochronę podczas stylizacji (nawet do 230 stopni Celsjusza);- skraca czas suszenia; zapewnia włosom lekkość i miękkość oraz ułatwia ich rozczesywanie; chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV; nie pozostawia na włosach lepkiej, tłustej warstwy. Dodatkowo posiada piękny i delikatny zapach, który pozostaje na włosach. Pomimo niewielkiego opakowania, olejek jest niezwykle wydajny. Ja, na swoje krótkie włosy stosuję dosłownie 3-4 krople, które wcieram w końcówki, pomijając nasadę włosów. Włosy od razu stają się mięciutkie, podatniejsze na układanie, a co najważniejsze - nie są obciążone od olejku. 


OLAPLEX No.6 Bond Smoother to odbudowujący krem stylizujący bez spłukiwania, który redukuje puszenie, nawilża i chroni włosy każdego typu. Ten skoncentrowany, wygładzający krem jest świetnym rozwiązaniem dla włosów każdego rodzaju - długich, krótkich a nawet tych po koloryzacji, czy zabiegach chemicznych. OLAPLEX Bond Smoother wzmacnia, nawilża, wygładza oraz skraca czas suszenia, redukuje puszenie i powstawanie odstających kosmyków nawet do 72 godzin. Jeśli mamy proste włosy, dzięki niemu uzyskamy idealną gładkość bez użycia prostownicy. Natomiast jeśli mamy włosy kręcone - krem zdefiniuje i wygładzi ich naturalny skręt.


Krem do stylizacji również jest niesamowicie wydajny. Nakładam niewielką ilość na wilgotne włosy i dokładnie rozprowadzam. Pozostawiam do wyschnięcia lub suszę włosy suszarką. Włosy po jego zastosowaniu są nie tylko bardziej podatne na układanie, ale nie puszą się, nie elektryzują i nie sterczą na wszystkie strony. A do tego są świetnie odżywione i nawilżone. Wszystkie kosmetyki OLAPLEX, możecie kupić online, w sklepie www.hair2go.plOLAPLEX Bond Smoother kupicie TUTAJ, a Bonding Oil TUTAJ

Wszystkie świece w poście pochodzą ze sklepu Senses Candle www.sensescandle.pl