poniedziałek, stycznia 20, 2020

Zresetuj swoją skórę przez sen z Estée Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate

Jako eksperci od nocnej regeneracji skóry, naukowcy z laboratoriów Estée Lauder są innowatorami w zakresie kompleksowego podejścia do problemu podrażnień skóry. Stworzyli zatem koncentrat, który powstał z myślą o chwilach, w których skóra odreagowuje intensywny tryb życia, który prowadzimy, czyli częste podróże, zmiany pór roku czy ważne wydarzenia życiu, odpowiadając podrażnieniem, zaczerwienieniem i utratą wilgoci. Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate to obdarzona silnymi właściwościami formuła naprawcza na noc, która szybko “resetuje” podrażnioną, zmęczoną skórę.


Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate, zawierająca nową technologię Chronolux™ S.O.S. Technology, ogranicza podrażnienie skóry w ciągu zaledwie godziny i nasyca skórę całodobowym nawilżaniem i zaawansowanymi przeciwutleniaczami, wzmacniając jej naturalną zdolność do reakcji i zwalczania skutków oddziaływania stresorów środowiskowych. Dzięki jedwabistej konsystencji żelo-emulsji, intensywna i pełna mocy formuła rozjaśnia i wygładza cerę zwężając równocześnie pory. Koncentrat idealnie nadaje się do stosowania na noc. Na dzień, nie polecam, bowiem jego lekko oleista formuła nie będzie współgrać z kosmetykami do makijażu.


Zaawansowany koncentrat naprawczy na noc Night Repair Intense Reset Concentrate zawiera nowoczesną technologię przeciwdziałającą podrażnieniu, regenerującą oraz oczyszczającą skórę, która ogranicza podrażnienie w ciągu zaledwie godziny od zastosowania formuły, dzięki:
  • Chronionemu patentem stabilizowanemu kwasowi salicylowemu + resweratrolowi: obdarzony silnymi właściwościami kojącymi składnik zwalcza wszystkie trzy fazy podrażnienia oraz wspiera naturalną reakcję proregeneracyjną skóry. Opracowana i chroniona patentem przez Estée Lauder stabilizowana wersja kwasu salicylowego oraz resweratrolu – dwóch składników połączonych w innowacyjny sposób - dają klinicznie sprawdzony, niezwykle silny efekt przeciw podrażnieniom. Stan skóry natychmiast ulega złagodzeniu i ukojeniu, a widoczne oznaki podrażnienia szybko ustępują.
  • Skoncentrowanej technologii oczyszczającej: Powstała w oparciu o sfermentowane drożdże technologia umożliwia skórze optymalizację zachodzącego w niej naturalnego procesu oczyszczania; ta technologia pomaga skórze optymalizować naturalny proces oczyszczania w celu usuwania skutków resztkowych uszkodzeń, niezbędnego z punktu widzenia przerwania cyklu gromadzenia się uszkodzeń, które może prowadzić do pogłębiania się problemu podrażnienia.
  • Chronolux™ Technology: Opatentowana przez Estée Lauder “technologia sygnalizująca” wspomaga synchronizację naturalnych mechanizmów nocnej odnowy skóry. Reset dzięki kwasowi hialuronowemu oraz przeciwutleniaczom.Formuła Estée Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate otula skórę całodobowym nawilżeniem, a silne przeciwutleniacze wzmacniają ją, by mogła skuteczniej odpowiadać na zagrożenia wywołane stresorami środowiskowymi. Zawarty w nim kompleks kwasu hialuronowego o różnym ciężarze cząsteczek Multi-Molecular Weight Hyaluronic Acid Complex to kompleks o stężeniu 15-krotnie wyższym niż w słynnym serum Advanced Night Repair.

Cząsteczki kwasu hialuronowego o różnym ciężarze wnikają w różne warstwy skóry, tworząc siatkę przypominającą plastry miodu w ulu, które zatrzymują wilgoć w obrębie skóry. Przeciwutleniacze zwalczające skutki oddziaływania stresorów środowiskowych: Silne antyoksydanty pomagają neutralizować wolne rodniki zwalczając skutki uszkodzeń powodujących podrażnienie skóry. Łagodne substancje wygładzające: regenerująca skórę mieszanka, obejmująca aminokwasy sojowe, łagodnie wspomaga naturalną wymianę komórek skórnych, odsłaniając promienną, wygładzoną skórę pozbawioną nadmiernie rozszerzonych porów.


Nie jestem wielką fanką klasycznego serum Advanced Night Repair, ale koncentrat Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate wręcz uwielbiam. Nakładam go już po zmyciu makijażu po powrocie z pracy i kilka razy w tygodniu na noc - solo - nie aplikuję już na niego kremu na noc. Ma tak silną i skoncentrowaną formułę, że nie jest to konieczne. Rano, skóra jest faktycznie zresetowana - świeża, wypoczęta a podrażnienia i zaczerwienienia są mniej widoczne.