poniedziałek, stycznia 27, 2020

Karmelowa rozkosz czyli Fresh Sugar Lip Caramel Hydrating Balm

Podaruj swojej skórze niezwykłe doznania i odkryj markę Fresh, która łącząc skuteczne, naturalne składniki oraz tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne ze zdobyczami współczesnej nauki tworzy cudowne produkty o niezwykłych formułach i konsystencjach. Marka Fresh od zawsze stawia na innowacje, stosując w swych kosmetykach skuteczne składniki naturalne, które od wieków wykorzystywane są w pielęgnacji skóry. Inspirując się nieskażoną tradycją, Fresh poszukuje najlepszych składników na całym świecie.


Każdej zimy, moim nieodłącznym kosmetykiem, który zawsze mam przy sobie jest balsam do ust. A teraz słynny balsam od Fresh zyskał całkiem nowy wymiar. Marka Fresh połączyła swoje siły z tatuażystką z Brooklynu znaną pod pseudonimem @GirlKnewYork i stworzyła całkiem nowy balsam do ust o zapachu i smaku karmelu Fresh Sugar Lip Caramel Hydrating Balm.


Każde opakowanie balsamu Fresh Sugar Lip Caramel Hydrating Balm zostało zaprojektowane przez Mirę (@GirlKnewYork) tak, abyśmy mogły je spersonalizować za pomocą dołączonych naklejek. Sam balsam jest bardzo bogaty w swojej konsystencji - odżywia usta dając im całodobowe nawilżenie. Balsam zmniejsza suchość ust, które w mgnieniu oka stają się gładsze, bardziej miękkie i wzmocnione. Od teraz możemy cieszyć się aksamitnym blaskiem ust i uzależniającym smakiem karmelu pozbawionym kalorii.

„Dorastając, zawsze czerpałam z siebie i personalizowałam wszystko, co posiadałam. Podoba mi się pomysł, aby upiększać moje rzeczy i sprawiać, by były błyszczące i radosne tak, jak się czuję. Moja limitowana edycja balsamu z karmelu cukrowego pozwala wyrazić, jaka jesteś w środku oraz na zewnątrz.” - tak mówi autorka opakowań limitowanego karmelowego balsamu, Mira Mariah - @GirlKnewYork.

Tak Mira mówi o swoich projektach dla Fresh: "Rysowałam rzeczy, które moim zdaniem były radosne, które przypominały mi karmel i błyszczyk do ust. Myślę, że naklejka anioła jest iście niebiańska, jak miękkie usta.”

Co inspiruje @GirlKnewYork? "Dziewczyny! Moi przyjaciele, moja córka, moje siostry. A także stare włoskie filmy, nowojorski styl uliczny oraz książki i czasopisma o sztuce ”.

Jak Mira opisuje swoją sztukę? „Małe gryzmoły. Małe ilustracje mody. Pojedyncze linie. Wiele moich dzieł nawiązuje do katolickich świętych, tradycyjnej sztuki renesansowej i popkultury. To moja ulubiona kombinacja”.


Tę limitowaną edycję specjalną balsamu Fresh Sugar Lip Caramel Hydrating Balm możecie już kupić wyłącznie w perfumerii Sephora. Jeśli lubicie zapach i smak słodkiego karmelu, to zdecydowanie jest to kosmetyk grzechu warty. Balsam kosztuje 89 zł.