czwartek, grudnia 12, 2019

Jak pielęgnować blond włosy czyli Marc Anthony True Professional Brightening Coconut Butter Blondes

Odkąd jestem blondynką, a nie zawsze nią byłam, moja zmorą są szybko żółknące już po dwóch tygodniach włosy. Jak zatem pielęgnować blond włosy, aby zachowały swój odcień na dłużej i aby po dwóch tygodniach zamiast pięknej platyny nie mieć na głowie żółtego koloru? Na ratunek śpieszy nam profesjonalna linia kosmetyków Brightening Coconut Butter Blondes od Marc Anthony True Professional, którą kupicie wyłącznie w drogeriach Hebe


Przez ponad dwadzieścia lat Marc Anthony True Professional® i jego uznany zespół Pro Stylists pracowali nad fryzurami największych gwiazd muzyki na całym świecie. Marc Anthony, wielokrotnie nagradzany stylista gwiazd i innowator, zbudował globalną markę pielęgnacji włosów, Misją marki jest inspirowanie innowacji, kreowanie trendów i gwarancja utrzymywania najwyższego poziomu. Każdy produkt musi być godny pieczęci „Stworzony przez salon. Zatwierdzony przez salon".


Włosy, które są rozjaśniane, mają tendencję do uwrażliwiania się, ponieważ proces uzyskiwania odpowiedniego odcienia blond wymaga silnych środków chemicznych potrzebnych do usunięcia naturalnej melaniny. Celem przy tworzeniu kolekcji Coconut Blondes było stworzenie podstawowego systemu pielęgnacji, który przywróci nawilżenie a jednocześnie zapewni ochronę delikatnym, jasnym włosom.

Dwa produkty z serii Marc Anthony Brightening Coconut Butter Blondes - szampon i odżywka, mają za zadanie rozjaśnić, nawilżyć i jednocześnie odbudować przesuszone oraz pozbawione blasku włosy tak, aby odcienie blond nabrały słonecznego blasku.


Formuły kosmetyków  są bardzo delikatnie fioletowe, jak tradycyjne produkty do pielęgnacji włosów blond - szampon jest perłowo-fioletowy a odżywka koloru lawendy. Kosmetyki zawierają wyciąg z kwiatów rumianku - rozjaśniający składnik kondycjonujący, który redukuje łamliwość włosa, dzięki któremu, złote pasemka będą pełne światła i zdrowego blasku. Z kolei połączenie masła Shea - bogatego w witaminę A i E oraz lekkiego oleju z pestek winogron, daje optymalne nawilżenie, ogranicza przesuszenie i pomaga chronić włosy.


Jako, że jestem uzależniona od stosowania lakieru do włosów, nie mogłabym nie wspomnieć o genialnym lakierze do włosów  Nourishing Argan Oil of Morocco Volume Shine Hairspray. Jego niezawierająca wody formuła jest lekka jak piórko i wyjątkowo szybko wysycha na włosach, aby natychmiast utrzymać je w pożądanych ryzach.

Lakier pozwala szybko tworzyć wszelkie stylizacje, bez obciążania czy sklejania włosów. Oprócz szeregu składników, które utrzymują objętość na miejscu, zawiera prowitaminę B5, aby chronić włosy przed wilgocią i nadać im seksownego połysku. Olejek arganowy, keratyna i olej z pestek winogron powstrzymują puszenie się, dodają witalności, zapewniają ochronę włosów, nawet, jeśli przesadzimy z jego ilością - a ja mam do tego tendencję. 


Od wieków, olej arganowy jest uważany za sekret zdrowych włosów. To on właśnie jest fundamentem kolekcji Nourishing Argan Oil of Morocco. Jego liczne zalety to m.in. wzmacnianie, nawilżanie, dodawanie połysku i regenerowanie włosów. Dzięki temu lekkiemu lakierowi wiem, że moja fryzura nie tylko jest utrwalona, ale i chroniona przez zawarty w nim, drogocenny olej arganowy.


Teraz i my możemy korzystać z tej profesjonalnej pielęgnacji w zaciszu własnego domu i uzyskać efekty jak z salonu fryzjerskiego. Kosmetyki Marc Anthony True Professional możemy kupić wyłącznie w drogeriach Hebe, a wśród nich znajdziemy kolekcje dostosowane do każdego typu włosów. Gwarantuję, że wśród licznych linii kosmetyków Marc Anthony True Professional, każda z nas znajdzie coś dla siebie.