środa, listopada 27, 2019

Zimowy ratunek czyli SISLEY Restorative Hand Cream Hydrating skin & nail care

Skóra dłoni często cierpi z powodu nadmiernego wysuszenia, napięcia i uczucia dyskomfortu, zatem należy pamiętać o jej ochronie przed czynnikami takimi jak zimno czy wysuszające działanie wiatru, słońca, wody, detergentów i częstego malowania paznokci. Dbajmy zatem o dłonie, aby zapewnić im skuteczną i dostosowaną do ich potrzeb pielęgnację, przywracającą właściwy poziom nawilżenia i uczucie komfortu na co dzień.


SISLEY Restorative Hand Cream Hydrating skin & nail care zawiera kompleksową, intensywną formułę, która koi, regeneruje, oraz nawilża nawet najbardziej suche dłonie a także wzmacnia zniszczone, zaniedbane i uszkodzone paznokcie.
 
Formuła kremu zawiera dwa aktywne składniki nawilżające o uzupełniającym się działaniu cukrów pochodzenia roślinnego oraz biosacharydów, których zadaniem jest przyciąganie i magazynowanie cząsteczek wody. Wyciąg z kasztanowca wspomaga funkcjonowanie bariery lipidowej i wzmacnia warstwę rogową przed transepidermalną utratą wody.
 
Olejek Shea - ikona wśród składników aktywnych o właściwościach odbudowujących, pomaga skórze dłoni zachować gładkość, miękkość oraz uczucie komfortu, a ekstrakt z hakorośli łagodzi podrażnienia.


Aby zapewnić skuteczność formuły nawet w warunkach ekstremalnego chłodu, marka Sisley po raz pierwszy zastosowała w tym kremie składnik aktywny o działaniu krioochronnym, inspirowany naturalnymi reakcjami obronnymi organizmu, który został odkryty podczas naukowych ekspedycji na Antarktydę.

Dzięki zawartości glikoprotein, które wykazują zdolność wydłużania żywotności komórek w niskich temperaturach (poniżej 0°C), ten krioprotektant (składnik aktywny) zwiększa poziom nawilżenia skóry oraz zmniejsza zaczerwienienia wywołane ujemnymi temperaturami.


Sisley Restorative Hand Cream zaskakuje niezwykle lekką i odżywczą konsystencją, która delikatnie otula dłonie. Krem błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając na naszych dłoniach lepkiego filmu. Posiada charakterystyczny zapach wyróżniający kremy z tej samej linii przeznaczonej do pielęgnacji ciała i twarzy (Restorative Facial Cream with Shea butter day & night oraz Restorative Body Cream Hydrating skin care).


Sisley Paris Restorative Hand Cream o właściwościach odżywczych i przywracających komfort pomaga również wzmocnić paznokcie oraz poprawić ich wygląd. Zadbane paznokcie, naturalne lub pomalowane, stanowią niezbędny element pięknych dłoni. Formuła kremu zawiera prowitaminę B5 (D-Panthenol), ekstrakt z kasztanowca i olejek ze słodkich migdałów, aby nawilżać skórki oraz wzmacniać paznokcie. Dodatkowym wsparciem są witamina B6 oraz koktajl minerałów (zawierający cynk, miedź oraz magnez), aby paznokcie były mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.
 
 
Przyznam szczerze, że to najbardziej ekskluzywny krem do dłoni, jaki w życiu używałam i faktycznie jego stosowanie jest ogromną przyjemnością. Krem jest niezwykle lekki, ale i treściwy. Otula dłonie niewyczuwalnym woalem i całkowicie się wchłania pozostawiając jedynie cudowny i relaksujący zapach. Jest idealny do stosowania na dzień, bowiem kompletnie nie czujemy go na skórze. Sisley Restorative Hand Cream Hydrating skin & nail care to zimowy ratunek - nasze SOS dla dłoni oraz całoroczny niezbędnik w każdej damskiej torebce.