wtorek, listopada 05, 2019

Ekspresja nowoczesnej kobiecości czyli Guerlain Mon Guerlain Eau de Parfum Intense

Mon Guerlain Intense Eau De Parfum to hołd złożony tym cechom kobiecej natury, które czynią z niej osobę wolną, nieujarzmioną i otwartą. Każda z kompozycji Mon Guerlain wyraża inny aspekt nowoczesnej kobiecości. Zapach Mon Guerlain Eau de Parfum Intense - najnowsza wersja jak zwykle wyjątkowego Mon Guerlain - wznosi się ponad swoje pachnące składniki, aby stać się czymś więcej niż ich sumą. Potraktuj ją jako nową ewidentnie zmysłową interpretację, która wzbudza silne emocje i tworzy alchemię na skórze. Dzięki jego naturze - subtelnej, lecz silnej, łagodnej, ale śmiałej - każda kobieta o bogatej i złożonej osobowości poczuje, że to zapach przeznaczony dla niej.
 
 
Mon Guerlain Eau de Parfum Intense to zapach stworzony dla kobiet, które czują się dobrze w swojej skórze, podążają własną drogą i afirmują różne aspekty swojej kobiecości: siłę i łagodność, niezłomność i czułość. Nowa woda perfumowana Mon Guerlain Intense ma śmiałe oblicze. Jej kompozycja jest bardziej wyjątkowa i odważna niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy, wibrujący zapach pozwala kobietom, które go noszą, odkryć w sobie nowe cechy i dostrzec swoją wyjątkowość. Zachęca je do budowania szczególnej i intensywnej więzi z zapachem. 
 
 
Mon Guerlain Eau de Parfum Intense objawia się na każdej kobiece inaczej - jest równie wyjątkowy, jak osoba, która go nosi. Nowy zapach Mon Guerlain jest niczym druga skóra - elegancko dynamiczny, lecz spokojny i harmonijny. Odkrywamy go w jego najwspanialszym wydaniu jako najbardziej zmysłową interpretację Mon Guerlain. Dzięki znamiennym oryginalnym składnikom, takim jak nuty lawendy, wanilii i drewna sandałowego, nowy zapach wyraża się w ekspresyjny sposób jako kompozycja niezwykle uwodzicielska i aksamitna, o wyrazistej, lecz jednocześnie miłej naturze. 
 
 
Wspaniała wanilia, tak ceniona przez Dom Guerlain, wyłania się na plan pierwszy, nadając zapachowi uzależniającą moc, która czyni go tak urzekającym. Porywająca wanilia, połączona ze świeżymi nutami wyjątkowej francuskiej lawendy oraz drzewnymi akcentami sandałowca i paczuli, sprawia, że skóra staje się nieodparta. Zamknij oczy, rozpyl zapach i pozwól mu przenieść Cię w inny wymiar, odkrywając woń, która wzbiera bogatymi kontrastami. 

Efekt wyłania się gwałtownie zaskakującym połączeniem elementów. Pomyśl o znamiennej woni lawendy Mon Guerlain połączonej z bergamotką i mandarynką. Wszystkie te składniki poprzeplatano wanilią - zmysłowym składnikiem gwiazdą, który długo i urzekająco wybrzmiewa w kompozycji.
 
 
Słynny flakon Mon Guerlain, inspirowany legendarnym wzorem Guadrilobe firmy Baccarat z 1908 roku, dumnie prezentuje te same zmysłowe krągłości, linie, zaokrąglony korek, lśniący miedziany pierścień i przejrzyste szkło, przez które prześwieca zachwycający bursztynowy płyn. Jest tak wiele kompozycji Mon Guerlain, jak wiele jest sposobów postrzegania kobiecości. Każdy zapach Mon Guerlain ma wyjątkowy charakter i ukazuje inny aspekt współczesnej kobiecości.
 

Inspiracją i muzą jest Angelina Jolie, której chyba nie trzeba Wam przedstawiać. Więź Angeliny Jolie z marką Guerlain wywodzi się jeszcze z czasów dzieciństwa jako wspomnienie pudru Guerlain, którego używała jej matka. Wspomnienie to towarzyszyło Angelinie, kiedy odkrywała Francję i francuską kulturę już jako osoba dorosła. Dziś jego kulminacją jest współpraca z marką Guerlain, która odwołuje się zarówno do wspólnych wartości, jak i do autentyczności, gdyż afirmuje współczesną kobiecość i bycie kobietą.
 
 
Twórcami zapachu jest dwoje kreatorów: Thierry Wasser i Delphine Jelk. Wyjątkowa, świeżo orientalna kompozycja zawiera najszlachetniejsze składniki, takie jak: tahitańska wanilia z Papui Nowej Gwinei, jaśmin wielkolistny z Indii, sandałowiec biały z Australii i lawenda z Prowansji. Tworzą one zapach silny, wolny i zmysłowy - prawdziwe wcielenie współczesnej kobiecości. Zapach ten zachęca kobiety, by odkrywały w sobie i afirmowały to, kim są naprawdę i aby nigdy nie rezygnowały ze swojej wolności.
 
 
Guerlain Mon Guerlain Eau de Parfum Intense to według mnie najciekawszy i najpiękniejszy z zapachów z rodziny Mon Guerlain. Niezwykle intensywny, seksowny i odrobinę drapieżny. To ideał na zimę, gdy otulone ciepłym szalem będziemy mknęły ulicami roziskrzonego płatkami śniegu miasta. To zapach, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny - ani mężczyzna, ani kobieta.