poniedziałek, października 07, 2019

Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle

Młoda, lecz zdeterminowana, gwałtowna, ale pełna wdzięku, niezależna, a zarazem romantyczna: Signorina Ribelle to paradoks zakorzeniony w realnym życiu współczesnej młodej kobiety - bohaterki, która zainspirowała najnowszy olfaktoryczny rozdział Salvatore Ferragamo. Ta młoda kobieta prowadzi nieprzerwanie cichą rewolucję, decydując się żyć pełnią życia. Afirmuje swą wyjątkową tożsamość, eksponuje swoje cechy i akceptuje swe niedoskonałości – każdego dnia. Odkrywa przed światem pozytywną energię, zamienia zwyczajne chwile w niezwykłe wspomnienia, którymi dzieli się z życiowymi partnerami i grupą przyjaciół w mediach społecznościowych.


Wykorzystuje swoją siłę i pewność siebie, aby motywować i podnosić na duchu inne kobiety. Jej determinacja i niezależna postawa wdzięcznie łączą się w świeżą charyzmę, czarującą kobiecość i charakterystyczny włoski styl. Pijąc kawę lub jeżdżąc Vespą z przyjaciółmi, nasza bohaterka przeciwstawia się rutynie, by odkrywać piękno i radość tego, co ukryte w prostych działaniach. Sprawia, że stają się one niezapomniane i wywiera wrażenie na ludziach, którzy ją otaczają. Signorina Ribelle to nieustraszona wersja Ciebie.


Wewnętrzną siłę bohaterki Signorina Ribelle odzwierciedla nieodparty zapach, który sublimuje zwyczajne składniki w zaskakujących kompozycjach. Nuta głowy otwiera się owocową kompozycją mandarynki i czerwonej gruszki, przyprawionych różowym pieprzem. Po chwili zapach eksploduje nutami białych kwiatów połączonych z molekułą ylang ylang, opracowaną specjalnie na potrzeby tej esencji. Z kobiecym sercem kontrastuje elegancja drzewnej bazy z głęboką wonią sandałowca i świeżego piżma. Składniki te wzbogacono zaskakującymi nutami gourmand: włoskich lodów waniliowych i egzotycznego mleka kokosowego.


Rodzina zapachowa Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle: kwiatowo-orientalna drzewna. Nuty głowy: mandarynka, czerwona gruszka, różowy pieprz. Nuty serca: ylang ylang, jaśmin wielkolistny Nuty głębi: mleko kokosowe, sandałowiec, lody waniliowe.  


To jednym zdaniem - przepyszny zapach z gatunku gourmand - zapachów przypominających jedzenie.  Mamy tutaj soczyste nuty, które otulają swoim woalem na długi czas. Jeśli lubicie słodkie ale i bardzo kobiece perfumy, to Signorina Ribelle, niczym melba z lodów waniliowych z pewnością powiedzie Was na pokuszenie.


Nieustanie się zmieniając, linia Signorina pozostaje ponadczasowa: ukazuje siostrzaną więź i sławi różne osobowości kobiet. Każdy kolejny rozdział wzbogaca kolekcję o nowy wyrafinowany zapach ukazujący liczne aspekty współczesnej Signoriny i angażuje wiele różnych kobiecych postaci. Kolekcja sławi więź, jaka łączy kobiety. Przyjaźń kobiet Ferragamo powala im znajdować w swojej społeczności siłę i wsparcie. Flakony wszystkich zapachów zdobi legendarne kokarda Vara w różnych kolorach: różowym, czarnym i fuksji. Sigorina Ribelle dostępna jest już od 1 września 2019 wyłącznie w perfumeriach Sephora i na sephora.pl