niedziela, października 13, 2019

Pokaż różową siłę z KEVIN.MURPHY

Rak piersi nie patrzy na to czy jesteś kobietą czy też mężczyzną, ale wcześnie wykryty, jest całkowicie wyleczalny. Dlatego też pamiętajmy o tym, aby regularnie się badać ale także promować profilaktykę i edukować. KEVIN.MURPHY co roku dołącza się do akcji, której celem jest wsparcie finansowe Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Teraz, dzięki zakupowi kosmetyków od KEVIN.MURPHY i Ty możesz pomóc!


W październiku, miesiącu świadomości raka piersi, rozpoczęła się kampania marki KEVIN.MURPHY POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ, w ramach której 1% ze sprzedaży wszystkich różowych produktów marki zostanie przekazany na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Organizacja ta od wielu lat wspiera ruch na rzecz kobiet z rakiem piersi w Polsce. Jej celem jest dostarczanie kobietom emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. Jednym z istotnych zadań ruchu jest zaznajamianie społeczeństwa z problematyką wczesnego wykrywania raka piersi, leczenia i rehabilitacji. 


Akcja KEVIN.MURPHY POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ zwraca uwagę nie tylko na problem raka piersi, niezbędną profilaktykę oraz diagnostykę w kierunku wykrycia choroby nowotworowej, ale także wspiera szczytne cele fundacji.


Akcją POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ objęte są wszystkie różowe produkty KEVIN.MURPHY: linia ANGEL, czyli szampon ANGEL.WASH, odżywka ANGEL.RINSE i maska ANGEL.MASQUE, kuracja BODY.MASS oraz produkty do stylizacji: lotion ANTI.GRAVITY, ANTI.GRAVITY.SPRAY, pianka BODY.BUILDER oraz puder do włosów POWDER.PUFF.

Przez cały październik, produkty te będą dostępne w promocyjnej cenie. Produkty oznaczone logotypem akcji są dostępne w wybranych salonach i na www.hair2go.pl.