niedziela, października 13, 2019

Pokaż różową siłę z KEVIN.MURPHY

Rak piersi nie patrzy na to czy jesteś kobietą czy też mężczyzną, ale wcześnie wykryty, jest całkowicie wyleczalny. Dlatego też pamiętajmy o tym, aby regularnie się badać ale także promować profilaktykę i edukować. KEVIN.MURPHY co roku dołącza się do akcji, której celem jest wsparcie finansowe Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Teraz, dzięki zakupowi kosmetyków od KEVIN.MURPHY i Ty możesz pomóc!


W październiku, miesiącu świadomości raka piersi, rozpoczęła się kampania marki KEVIN.MURPHY POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ, w ramach której 1% ze sprzedaży wszystkich różowych produktów marki zostanie przekazany na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Organizacja ta od wielu lat wspiera ruch na rzecz kobiet z rakiem piersi w Polsce. Jej celem jest dostarczanie kobietom emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. Jednym z istotnych zadań ruchu jest zaznajamianie społeczeństwa z problematyką wczesnego wykrywania raka piersi, leczenia i rehabilitacji. 


Akcja KEVIN.MURPHY POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ zwraca uwagę nie tylko na problem raka piersi, niezbędną profilaktykę oraz diagnostykę w kierunku wykrycia choroby nowotworowej, ale także wspiera szczytne cele fundacji.


Akcją POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ objęte są wszystkie różowe produkty KEVIN.MURPHY: linia ANGEL, czyli szampon ANGEL.WASH, odżywka ANGEL.RINSE i maska ANGEL.MASQUE, kuracja BODY.MASS oraz produkty do stylizacji: lotion ANTI.GRAVITY, ANTI.GRAVITY.SPRAY, pianka BODY.BUILDER oraz puder do włosów POWDER.PUFF.

Przez cały październik, produkty te będą dostępne w promocyjnej cenie. Produkty oznaczone logotypem akcji są dostępne w wybranych salonach i na www.hair2go.pl.


8 komentarzy:

 1. Różowy październik wspieram całym swoim serduchem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja to samo a w dodatku produkty od Kevin Murphy sa tak genialne, że warto je kupić i pomagać

   Usuń
 2. Jak tylko będzie mi dane to wesprę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekna i potrzebna akcja, ciesze sie ze KM dolaczyl do Rozowego Pazdziernika :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja również się cieszę bo to moja ulubiona marka jeśli chodzi o pielęgnację i stylizację włosów

   Usuń
 4. Różowy październik jest cudowną akcja, super, że i Kevin Murphy się przyłączył :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Proszę nie linkować do swoich blogów oraz do zewnętrznych stron internetowych. Wszystkie komentarze zawierające linki będą usuwane.