wtorek, października 29, 2019

Naturalna doskonałość czyli podkład Sisley Paris Phyto-Teint Ultra Éclat

Makijaż działa niczym ochronna tarcza, która chroni skórę przed utlenianiem i zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Nasza skóra znajduje się na pierwszej linii ognia podczas kontaktu z zanieczyszczeniami atmosferycznymi, a przez to, cera może stać się matowa, ziemista i zniszczona. Makijaż powinien zatem działać niczym bariera ochronna. Dział Badawczy marki Sisley postanowił wzbogacić nową formułę podkładu Phyto-Teint Ultra Éclat o składniki, które przeciwdziałają polutantom i mają działanie antyoksydacyjne, aby chronić naturalny blask naszej cery i zapobiegać jej matowieniu.


Nowa formuła Phyto-Teint Ultra Éclat zawiera zatem kompleks minerałów (cynk, miedź i magnez), który pozwala skórze swobodnie oddychać i uwalnia jej blask. Dzięki temu, blask skóry jest podkreślony, skóra staje się promienna, świeża i nieskazitelna.

Bo przecież to właśnie nawilżona skóra jest źródłem zdrowego blasku. Optymalnie nawilżona, świeża i miękka skóra doskonale odbija światło i promienieje blaskiem przez cały dzień. Formuła Phyto-Teint Ultra Éclat zwiększa nawilżenie dzięki zawartym w niej ekstraktom z malwy (bogatym w cukry) oraz kwiatom gardenii (bogatym we flawonoidy). 


Nowy podkład Sisley Paris Phyto-Teint Ultra Éclat daje również rewelacyjny efekt bardzo naturalnego i lekkiego makijażu. Jego działanie wygładzające zostało wzmocnione dla bardziej aksamitnego wykończenia i efektu nieskazitelnej cery. Pigmenty soft focus działają niczym pryzmat, odbijając światło we wszystkich kierunkach, minimalizując niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Dodają cerze jeszcze więcej rozświetlenia natychmiast po aplikacji i przez kolejne osiem godzin. W chwili aplikacji, podkład otula skórę wygładzającą i udoskonalającą poświatą, a cera staje się gładsza i młodziej wyglądająca. Niedoskonałości skóry i zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera wygląda na skąpaną w promieniach światła - jest rozświetlona i wygładzona.

Phyto-Teint Ultra Éclat, łączy kolor z kompleksowym działaniem pielęgnacyjnym dzięki lekkiej i niewidocznej formule. Daje efekt „drugiej skóry” oraz nadaje gładkie i promienne wykończenie. Dzięki swojej beztłuszczowej formule sprawia, że cera pozostaje świeża nawet w upalne i wilgotne dni. Podkład nie jest matujący i chociaż moja skóra jest mieszana, to wcale mi to nie przeszkadza. Podkład nawilża skórę i pielęgnuje ją, a dzięki temu na mojej skórze pojawia się mniej niedoskonałości.


Podkład Sisley Paris Phyto-Teint Ultra Éclat występuje w 8 odcieniach: No 0 Porcelaine (beżowe poddtony), No 0+ Vanilla (różowe podtony), No 1 Ivory (różowe podtony), No 2 Soft Beige (różowe podtony), No 2+ Sand (beżowe podtony), No 3 Natural (różowe podtony), No 3+ Apricot (beżowe podtony) oraz No 4 Honey (różowe podtony). 


Przez ostatni rok moim ulubionym podkładem była poprzednia wersja podkładu, czyli Sisley Paris Phyto-Teint Éclat w odcieniu No 1 Ivory. To podkład, który idealnie współgra z moją mieszaną i pełną niedoskonałości cerą. Phyto-Teint Ultra Éclat jest bardzo zbliżony do mojego ulubieńca, jednak jest lżejszy i jeszcze mniej niewyczuwalny na skórze. Niestety odcień No 0+ Vanilla jest dla mnie o ton za jasny i mam nadzieję, że już niedługo zaopatrzę się w idealny dla mnie odcień 1 Ivory. Jeśli szukacie podkładu lekkiego i dającego bardzo naturalny efekt na skórze, to Phyto-Teint Éclat będzie dla Was doskonały.