poniedziałek, września 09, 2019

Kiehl's Avocado Nourishing Hydration Mask

Moja codzienna pielęgnacja skóry składa się w dużej mierze z maseczek. Uwielbiam po przyjściu z pracy i zmyciu makijażu nałożyć sobie na twarz nawilżającą lub oczyszczającą maseczkę. Znam już chyba wszystkie maski z oferty Kiehl's, ale to maska z awokado ostatnio gości na mojej buzi najczęściej. 


Kiehl's Avocado Nourishing Hydration Mask to nowość w ofercie marki Kiehl's, która dołączyła właśnie do słynnego już kremu pod oczy z awokado - jednego z najlepszych,ale też i najbardziej znienawidzonych przez niektóre osoby. Podejrzewam, że dokładnie taka sama historia będzie z maseczką z awokado, bowiem do tych dwóch kosmetyków trzeba niewielkiej instrukcji obsługi, aby użytkować je właściwie i z przyjemnością. 


Kiehl's Avocado Nourishing Hydration Mask jest maseczką do twarzy o bogatym i wręcz uzależniającym działaniu. Rewitalizuje, nawilża i tworzy barierę ochronną skóry. Pozostawia ją miękką, gładką i elastyczną. Zawiera ekstrakt z owoców awokado, bogaty w omega olej z awokado i olej z wiesiołka. Nie tylko sprawia, że skóra staje się odżywiona, ale również zapobiega utracie wody. Avocado Nourishing Hydration Mask świetnie sobie radzi z utrzymaniem wilgoci w skórze. Jej działanie jest szybkie, dogłębne i skuteczne.


Maseczka ma gęstą i bardzo zwartą konsystencję - jak świeży miąższ z owocu awokado. Jak awokado, nie posiada też zapachu. Moje pierwsze nałożenie maseczki graniczyło dosłownie z cudem - maska podczas nakładania na skórę odpadała w kawałkach i za nic nie chciała się do niej przyczepić. Gdy nakręciłam Insta Story z aplikacji maseczki, dostałam wiadomość od Kiehl's, że należy ją delikatnie rozgrzać w naszych dłoniach i dopiero wtedy nakładać. Maska, pod wpływem ciepła rozpuszcza się i staje bardziej kremowa, a tym samym jej aplikacja staje się łatwiejsza.

Maskę można stosować kilka razy w tygodniu na dosłownie 15 minut. Gdy mamy bardzo mocno przesuszoną skórę, możemy zmyć ją po 30-45 minutach. Po zmyciu maski, skóra w mig staje się odżywiona, bardziej napięta i sprężysta. A my wyglądamy na bardziej wypoczęte. Nakładanie tej maseczki to doskonały rytuał odprężający nasze wszystkie zmysły. gwarantuje, że będzie to idealna maseczka do stosowania jesienią i zimą, gdy wiatr oraz mróz przesuszą naszą skórę. 


Maseczka Kiehl's Avocado Nourishing Hydration Mask zawiera w swoim składzie m.in:

EKSTRAKT Z OWOCÓW AVOCADO
Ekstrakt z awokado pochodzi z owoców, pozyskiwanych i uprawianych w USA. Ekstrakt uzyskuje się poprzez zmielenie owocu oraz jego filtrację. Zawiera wysoki poziom składników rozpuszczalnych w tłuszczach. Zadaniem tego ekstraktu jest przywracanie i rewitalizowanie skóry.

OLEJ Z AWOKADO

Tłoczony i rafinowany olej pochodzi z Włoch i Hiszpanii. Zawiera wysoki poziom odżywczych nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym mieszankę omega. W naszej formule pomaga nawilżyć skórę i wspomóc zdrową barierę ochronną skóry. Pomaga zapewnić odżywienie miękkiego i nawilżonego naskórka.

EVENING PRIMROSE OIL
Pochodzi z wielu regionów świata, w tym z Europy, Ameryki Południowej i Chin. Wydobywany jest przez tłoczenie na zimno nasion wiesiołka - pachnącego żółtego kwiatu, który kwitnie w nocy. Zawiera wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są budulcem dla zdrowej skóry. Odnawialne właściwości tego składnika przyczyniają się do ogólnej poprawy jakości skóry.


Maseczkę możemy kupić w dwóch pojemnościach -  niewielkiej, podróżnej 25g, która kosztuje 89 zł oraz dużym słoiczku 100g, za który zapłacimy 189 zł. Jeśli tak jak ja jesteście miłośniczkami zbawiennego wpływu awokado na nasz organizm, to koniecznie zapoznajcie z tą niezwykłą maseczką, którą dosłownie mam ochotę posmarować sobie grzankę. Awokado zamknięte w słoiczku? Z Kiehl's wszystko jest możliwe! Maskę Kiehl's Avocado Nourishing Hydration Mask możecie kupić w sklepie internetowym Kiehl's <KLIK>.