środa, września 11, 2019

Estée Lauder x Duro Olowu Collection

Słynący z mistrzowskiego zestawiania odważnych wzorów, tekstur i nadruków w nieoczekiwany i wyjątkowo nowoczesny sposób, Duro Olowu inspiruje się w swoich ponadczasowo luksusowych projektach swoim afrykańskim dziedzictwem, zamiłowaniem do sztuki oraz swoją własną koncepcją kobiecego piękna. Podobnie jak w przypadku Estée Lauder, kolekcje Duro stanowią ukłon w kierunku wolności wyrazu, indywidualizmu oraz siły i pewności siebie kobiet, które je noszą. Kolekcja Estée Lauder x Duro Olowu powstała z myślą o kobiecie, która nie obawia się posiadać swojego własnego stylu i odważnie go eksponować.


Kolekcja Estée Lauder x Duro Olowu obejmuje sześć spersonalizowanych produktów do makijażu starannie wyselekcjonowanych we współpracy z Duro. Z ich pomocą można wyczarować stylizacje inspirowane niewymuszenie stylowymi kolekcjami od Duro. Kolekcja obejmuje również popularne wśród naszych klientek i niezbędne pozycje od Estée Lauder i dwie nowe palety cieni do powiek oferujące możliwości stworzenia niezliczonych makijaży. Począwszy od miękkich i subtelnych, a skończywszy na dramatycznych i śmiałych, odcienie zostały dobrane tak, by można je było swobodnie łączyć i zestawiać, inspirując się charakterystyczną dla Duro umiejętnością łączenia tekstur, kolorów i wykończeń.


Dwie nowe palety Pure Color Envy 8 Pan Sculpting Eyeshadow Palettes obejmują starannie wyselekcjonowane matowe i metaliczne cienie do powiek, które można swobodnie z sobą zestawiać
tworząc wielowymiarowe stylizacje. 
  • Estée Lauder x Duro Olowu Collection Pure Color Envy 8 Pan Sculpting Eyeshadow Palette – Light: uwodzicielskie róże, bogate burgundy oraz lśniące odcienie metaliczne.
  • Estée Lauder x Duro Olowu Collection Pure Color Envy 8 Pan Sculpting Eyeshadow Palette – Dark: głębokie, pełne życia błękity w połączeniu z połyskującym złotem i miedzią to gwarancja mocnych, a zarazem twarzowych stylizacji.


Estée Lauder x Duro Olowu Pure Color Envy Sculpting Lipstick: Wybierz krwistą czerwień w odcieniu Carnal lub delikatny róż w postaci bestsellerowego, korzystnie prezentującego się na każdej karnacji odcienia Rebellious Rose

Estée Lauder x Duro Olowu Double Wear Stay-in-Place Eye Pencil: podkreśl oprawę oczu przy pomocy intensywnej czerni w odcieniu Onyx lub stwórz efekt przydymionego spojrzenia przy pomocy Burgundy Suede.

Inspirowana ekstrawaganckim sposobem zestawiania przez Duro wzorów i tekstur kolekcja to również niepowtarzalny design opakowania i kartonika, bezpośrednio nawiązujący do wzorów i faktur tkanin z dotychczasowych kolekcji autorstwa Olowu. Palety cieni do powiek zostały opakowane miękkim w dotyku papierem ozdobionym przyciągającym spojrzenia zestawieniem wzorów, które idealnie kontrastują z bogatymi odcieniami i teksturami kosmetyków. Szminki zachowały kultowe granatowo-złote opakowanie Estée Lauder, zyskując nieoczekiwany, inspirowany twórczością Duro akcent, który staje się widoczny po odkręceniu nakrętki.


Duro Olowu to urodzony w Nigerii brytyjski projektant mody znany przede wszystkim z innowacyjnego łączenia wzorów i tkanin, inspirowanego jego afrykańskimi korzeniami. Jego patchworkowa suknia w stylu empire została w 2005 r. okrzyknięta “Sukienką Roku” przez amerykańską i brytyjską edycję Vogue’a. W tym samym roku Olowu zdobył, jako pierwszy w historii początkujący projektant przed debiutem na pokazach mody, tytuł „Projektanta Roku” podczas ceremonii British Fashion Awards. Klienci Olowu to m.in. Michelle Obama, Solange Knowles, Iris Apfel, Tracee Ellis Ross, Thandie Newton i Saoirse Ronan.