piątek, września 13, 2019

Dotyk światła na skórze czyli Tous Touch Luminous Gold

Z blaskiem białego złota, z klarownością i przejrzystością światła dziennego, z radością białych kwiatów, Tous Touch Luminous Touch dotyka nas, zachwyca i naturalnie rozjaśnia nasz dzień. Białe złoto jest gwiazdą i jest odpowiedzialne za przekazanie jasności i klarowności nowego zapachu Tous Touch The Luminous Gold.


Butelka Tous Touch Luminous Gold zachowuje rzemieślnicze formę pierwszego zapachu w tej rodzinie wyrafinowanych zapachów Tous. Obfity korek w tym przypadku, jest w kolorze białego złota, o tej samej formie, przypominającej ręczne wykonanie. Sylwetka misia Tous wydaje się być skąpana w białym złocie w tym samym stylu rzemieślniczym, co korek. Jasnoróżowy kartonik, w który zapakowany jest flakon jest usiany błyskami białego złota, podobnie jak reszta rodziny Touch.


NUTY GŁOWY: Cytryna, Osmantus, Czarna porzeczka, Różowy pieprz.
NUTY SERCA: Róża, Jaśmin, Tuberoza, Słonecznik, Kwiat lotosu.
NUTY BAZY: Paczula, Ambar, kremowe drewno, aksamitne piżmo

Tous Touch Luminous Gold to błyski światła, czyste i radosne spojrzenie, świetliste refleksy białego złota i kobiety z osobowością tryskającą wrodzonym blaskiem.


Tous Touch Luminous Gold to zapach świeży, energetyzujący i faktycznie bardzo czysty. Kojarzy się z rześkim powiewem wiatru o poranku, czystą pościelą i światłem wibrującym na naszej twarzy. Jeśli lubicie lekkie, szyprowe zapachy, które sprawiają, że każdy dzień staje się piękniejszy to koniecznie poszukajcie tego uroczego flakonu na półkach perfumerii Sephora.