poniedziałek, sierpnia 05, 2019

W stronę słońca czyli ARTDECO Make-Up Your Sunset Stories

Nie tylko lato to idealny czas na stosowanie produktów dających naszej skórze delikatny glow oraz wygląd, jakby została dosłownie muśnięta promieniami słońca. Każda letnia kolekcja od ARTDECO zostaje ze mną bowiem przez cały rok. Tego lata, limitowana kolekcja ARTDECO Make-Up Your Sunset Stories zachwyca cudownymi bronzerami oraz pomadkami dającymi holograficzny efekt na ustach.


ARTDECO Make Up Your Sunset Stories Glow Bronzer – to puder brązujący z mineralnymi pigmentami, dający na skórze efekt muśnięcia słońcem oraz delikatny glow. Ten multifunkcyjny produkt zastępuje z powodzeniem bronzer oraz rozświetlacz, bowiem na skórze wygląda jak byśmy zastosowali właśnie te dwa kosmetyki.


Jego lekka i delikatnie kremowa formuła idealnie nadaje się do nakładania pędzlem do różu - można go nałożyć dla podkreślenia kości policzkowych lub na całą twarz i szyję aby uzyskać efekt delikatnej i rozświetlonej opalenizny. 

Pomadka ARTDECO Make-Up Your Sunset Stories Lip Jewels to po prostu klejnot dla naszych ust - obudzi w tobie księżniczkę i sprawi, że klasyczny róż stanie się ciekawszy za sprawą jej wykończenia.. Zawiera w sobie połyskujące perełki dające na ustach holograficzno-rozświetlający efekt. Pomadka gwarantuje wielowymiarowy efekt dzięki perełkom odbijającym światło w taki sposób, że usta wydają się pełniejsze. Ze względu na ich połyskujący efekt Lip Jewels jest doskonałym wyborem na uroczysty obiad lub wieczorną imprezę. Oprócz wizualnego efektu "WOW" na ustach, Lip Jewels ma przyjemny, waniliowy zapach.