czwartek, lipca 11, 2019

Neonowe lato czyli OPI Neons

Tego lata OPI zabiera nas do świata elektronicznej muzyki tanecznej za sprawą limitowanej kolekcji zawierającej 6 neonowych, letnich kolorów inspirowanych największymi festiwalami świata! Jesteś gotowa na prawdziwy hit lata?  Nieważne gdzie jesteś, na plaży, na basenie, na festiwalu czy na koncercie. Baw się zatem kolorami! Z kolekcją Neons by OPI 2019 wyrazisz swoje emocje i za pomocą koloru prześlesz pozytywną wiadomość z każdego miejsca na ziemi! 


Kolekcja Neons by OPI to 6 intensywnych, neonowych ale i matowych kolorów, które sprawią, że świat nabierze wyrazistych barw! Wśród odcieni odkryjesz energiczny róż V-I-Pink Passes, który jest kolorem przewodnim kolekcji. Akurat ten kolor postanowiłam pomalować błyszczącym topem, aby zobaczyć, jaki uzyskam efekt. A efekt jest tak energetyzujący, że aż miło na niego patrzeć.

Słodką, soczystą i energetyczną pomarańczę odnajdziemy w bardzo pozytywnym odcieniu Orange You a Rock Star? Uwielbiam ten kolor, bowiem przypomina mi cytrusy rosnące na drzewach w Grecji, którą odwiedzę już we wrześniu :)

Pozytywne skojarzenia soczystych śliwek przywoła neonowy fiolet Positive Vibes Only. Fioletowe odcienie dość rzadko goszczą na moich paznokciach. Ale ten odcień, same musicie przyznać, że jest nieziemsko cudowny. 

Barwę morską w neonowym wydaniu odnajdziemy w kolorze Dance Part ‘Teal Dawn, natomiast Music is My Muse sprawi, że spojrzymy na świat przez niebieskie okulary! A w niebieskich okularach świat od razu staje się piękniejszy. Te dwa kolory kojarzące się z tonią oceanu na rajskiej wyspie z pewnością umilą nam tegoroczne wakacje. 

Jedynym odcieniem, którego nie odważyłam się Wam pokazać na paznokciach, to neonowa cytryna PUMP Up the Volume. Dlaczego? Niestety moje paznokcie mają wiele nierówności, a ten odcień bardzo je podkreślał. A nie poleruję paznokci, aby ich dodatkowo nie pocieniać, bo potem mam kłopoty z ich rozdwajaniem się. Ale same zobaczcie jaki jest cudownie letni i energetyzujący. 


Kolekcja OPI Neons 2019 to niezwykła podróż, w którą z pewnością się wybierzecie tego lata. Kolory będą idealnie współgrać z naszą opalenizną, a jesienią sprawią, że wspomnienia wakacji będą jeszcze bardziej przyjemne.