piątek, lipca 05, 2019

Głębia i pasja czyli DSQUARED2 Wood

DSQUARED2 WOOD to podwójny projekt nawiązujący do charakterystycznych cech drewna. Drewno jest bowiem mocne oraz solidne i posiada kompleksową strukturę, która określa jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dwa nowe zapachy DSQUARED2 WOOD - dla niej i dla niego, definiują współczesnego mężczyznę i współczesną kobietę jako zmysłowych, pewnych siebie i własnej osobowości. Bohaterowie tych zapachów - młodzi i odzwierciedlający ducha czasu, kierują się w życiu pasją, emanują dobrą energią, organicznie pragną nowych przeżyć. Poszukują wyrafinowanej esencji, która wyrazi ich autentyczność.


„Zapach to zmysłowe doświadczenie, które mówi wszystko o tobie i twojej osobowości. To najbardziej charakterystyczny i intymny atrybut, ponieważ dzięki niemu jesteś rozpoznawalny i odróżniasz się sposób ewidentny, choć nieokreślony. Uwielbiamy traktować nasze nowe zapachy WOOD jako wyjątkowe akcesoria, które są bardzo osobiste i definiują styl oraz charakter DSQUARED2” - mówią bracia Dean i Dan Catenowie - założyciele marki.


Flakon ma prostą budowę i wypolerowane szkło w zapachu męskim, a przejrzyste w damskim. Flakon wieńczy unikatowy korek z magnetycznym zamknięciem, wykonany z najwyższej jakości jesionu. Każdy jego egzemplarz, tworzony indywidualnie, reprezentuje taki poziom rzemiosła, jaki już niemal zaginął.


Połączono w nim tworzywo ciepłe i zimne, bez utraty ich swoistych sensorycznych właściwości. Drewno jako materiał nadaje flakonowi archaiczny, mocny sznyt, a błyszczące lub przejrzyste szkło oraz aluminium uwydatniają cenną wartość płynu w jego wnętrzu. Na wyjątkowo uformowanym dnie szkło przybiera krągły kształt i tworzy wewnątrz flakonu element w formie kropli łzy – niczym dodatkowa ampułka, która skrywa zapach. Aksamitne w dotyku opakowanie jest eleganckie i zmysłowe. Kartonik zapachu dla Niego jest brunatny, a zapachu dla Niej - różowy. Na obu opakowaniach widnieje emblemat klonowego liścia - znamienny symbol domu mody DSQUARED2, który jest gwarancją jego jakości, poszukiwań i innowacji.


WOOD - nowy zapach damski marki DSQUARED2, to połączenie mandarynki z Sycylii oraz liści maliny, które wyrażają radość i żywiołowość. Konwalia majowa i magnolia nadają jej świeży i eteryczny charakter. Esencja cennych i uwodzicielskich składników - osmanthusa i jaśminu, wyraża intensywną kobiecość. Promienne nuty białego drewna i cedru, wraz z głębią ambroxu, nadają zapachowi wyjątkowy charakter.


Jeśli szukacie zapachu idealnego na lato, to ta współczesna kompozycja - wibrująca i niezwykle kobieca, koniecznie musi znaleźć się na Waszej letniej "wish liście". DSQUARED2 WOOD kupicie wyłącznie w Sephora. Za flakon wody toaletowej o pojemności 30 ml zapłacicie 220 zł, za flakon 50 ml - 295 zł a za 100 ml - 379 zł.