poniedziałek, czerwca 17, 2019

Na ratunek zniszczonym włosom czyli JOICO Defy Damage Home Care

Zniszczone farbowaniem i stylizacją włosy to zmora praktycznie każdej kobiety. Kruszące się i łamiące włosy mogą bowiem zrujnować nawet najładniejszą fryzurę. Marka JOICO wychodząc na przeciw naszym problemom, wprowadziła serię do domowej pielęgnacji Defy Damage Home Care, która idealnie rozprawia się z naszymi zniszczonymi włosami. W skład serii wchodzą aż cztery produkty: szampon, odzywka, maska oraz ochronny krem do włosów.


Zestaw JOICO Defy Damage Home Care to kolekcja kosmetyków do stosowania w domu. Produkty chronią każdy rodzaj włosów, szczególnie włosy farbowane, przed dewastującym wpływem codziennej stylizacji na gorąco oraz ekspozycji na promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiskowe, jak np. smog.

Kuracja Defy Damage Home Care to przełom przeciw wszelkim uszkodzeniom, który chroni i wzmacnia strukturę włosa - efekty można poczuć dosłownie już po pierwszym użyciu. Sekretem JOICO Defy Damage Home Care są kluczowe składniki: keratyna, arginina, olej z nasion moringi oraz lipidy ochronne. Zawarty w kosmetykach system New Smart Release Technology dostarcza liposomów, których działanie opiera się na zapewnieniu dopływu trzech składników do wnętrza włosa: oleju z owocu dzikiej róży, argininy i keratyny.

Innowacyjność technologii polega na tym, że składniki uwalniane są stale, a nie tylko podczas aplikacji. Efekt to odbudowa, wzmocnienie oraz ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji. Seria Defy Damage zawiera najwyższy stopień koncentracji formuły JOICO Smart Release.


Szampon JOICO Defy Damage to niezwykle delikatny szampon do włosów do codziennego użytku. Delikatnie oczyszcza, przywraca optymalny poziom nawilżenia włosów, nadaje im jedwabistą miękkość i gładkość. Skutecznie chroni kolor i przedłuża jego trwałość oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów, zapobiegając wszelkim uszkodzeniom. Nie zawiera SLS i SLES. Polecany jest do wszystkich typów włosów, w szczególności farbowanych a także włosów zniszczonych obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska oraz zmęczonych, łamliwych i delikatnych.

Dzięki niemu, włosy stają się wzmocnione i odbudowane już od samego wnętrza i wzbogacone o wyjątkowe, unikalne komponenty działające na poziomie łuski. Włosy są chronione przed uszkodzeniami, a stale uwalniana moc składników odbudowujących włos – nie tylko podczas aplikacji.


Odżywka JOICO Defy Damage to drugi krok kuracji Joico Defy Damage Home Care, w celu odbudowy i ochrony włosów. Posiada gęstą i kremową konsystencję, delikatnie oczyszcza włosy i przywraca im optymalny poziom nawilżenia. Chroni również kolor farbowanych włosów i przedłuża jego trwałość. Dodatkowo wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów zapobiegając wszelkim uszkodzeniom.


Maska JOICO Defy Damage trzeci krok pielęgnacji i ochrony włosów JOICO Defy Damage Home Care. Ta delikatna maska do stosowania dosłownie raz w tygodniu. Przywraca optymalny poziom nawilżenia włosów, nadaje im jedwabistą miękkość i gładkość. Długotrwale zabezpiecza przed uszkodzeniami oraz chroni kolor i przedłuża jego trwałość. Wygładza strukturę włosów i wzmacnia ich odporność na łamliwość, zapobiegając równocześnie ich rozdwajaniu.

Maska delikatnie oczyszcza włosy i przywraca im optymalny poziom nawilżenia oraz zapobiega rozdwajaniu się włosów. Chroni kolor i przedłuża jego trwałość oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów zapobiegając wszelkim uszkodzeniom. Włosy stają się wzmocnione i odbudowane już od samego wnętrza i wzbogacone o wyjątkowe, unikalne komponenty działające na poziomie łuski.


Krem ochronny JOICO Defy Damage Protective Shield, to niezwykle ciekawy produkt w gamie Defy Damage. Ten ultralekki krem do włosów zapewnia długotrwałą ochronę przed stylizacją na gorąco, zanieczyszczeniami środowiska i promieniowaniem UV. Nadaje włosom jedwabistą miękkość i gładkość oraz długotrwale zabezpiecza przed uszkodzeniami, zapobiega puszeniu się włosów. Chroni kolor i przedłuża jego trwałość. 

Krem JOICO Defy Damage
to czwarty i ostatni krok kuracji JOICO Defy Damage Home Care, który zawiera przełomową technologię bogatą w liposomy, ceramidy biomimetyczne i drogocenne składniki, takie jak: keratyna, arginina i olejek z dzikiej róży. Zawarta w kosmetykach specjalnie opracowana technologia New Smart Release Technology opiera się na stopniowym uwalnianiu i dostarczaniu włosom unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa, zarówno podczas aplikacji, jak i przez kolejne dni po zabiegu.


Wszystkie produkty z serii JOICO Defy Damage Home Care zawierają:
  • Keratynę: 
Ekskluzywna mieszanka protein o różnych masach cząsteczkowych (od 150 do 2500), które głęboko wnikają w strukturę włosów oraz przylegają do ich powierzchni, gwarantując im zdrowie i siłę.
  • Argininę 
Jest to podstawowy aminokwas, który decyduje o sile i zdrowiu włosa. Neutralizuje pierwsze uszkodzenia powstałe na skutek działań chemicznych i termicznych. Zawartość argininy w ludzkich włosach wpływa na ich siłę oraz zdrowy wzrost. Technologia zawarta w Defy Damage przywraca włosom utraconą argininę, dzięki czemu włosy odzyskują siłę i piękny wygląd.
  • Olejek z dzikiej róży  
Prawdziwe źródło witalności włosów o niezwykle bogatym potencjale antyoksydacyjnym. Bogaty w witaminy niezbędne dla zdrowia włosów, beta-karoten oraz antyoksydanty. Chroni przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Łatwo się wchłania oraz wzmacnia suche i zniszczone włosy. Przyczynia się do zmiękczania włosów, redukuje puszenie oraz zwiększa blask bez obciążania.