piątek, czerwca 14, 2019

Hot Hot Summer z CK ONE SUMMER

Odważna świeżość, odzwierciedlająca wibrującą energię lata, inspirowana żywymi i śmiałymi kolorami pop-art to właśnie najnowszy zapach CK ONE SUMMER. Najnowsza edycja limitowana CK ONE SUMMER, inspirowana artystycznym nurtem pop-art z lat 50-tych, łączy w sobie świeży zapach z natchnionym sztuką opakowaniem, aby odzwierciedlić energetyzującą atmosferę lata.


CK ONE SUMMER ukazuje legendarny flakon CK ONE w nowej odsłonie ze śmiałymi, radosnymi kolorami. Uwydatnia naturalnie świeży i uniwersalny zapach, który cechuje równowaga między energią i odprężeniem, określająca wyjątkową tożsamość tej kompozycji.

Design flakonu i opakowania CK ONE SUMMER zaprezentowano w nowym ujęciu z unikatowym wzorem w stylistyce pop-art. Legendarny flakon, przypominający manierkę, ukazuje dynamiczną grafikę w warstwach i wzorach w tonacji niebieskiej, żółtej i pomarańczowej. Motyw ten jeszcze bardziej ożywiają letnie naklejki (edycja limitowana), które umożliwiają klientom personalizowanie własnego flakonu CK ONE SUMMER. Błyszczący biały kartonik stał się płótnem malarskim do wyeksponowania kolorowej grafiki nowego CK ONE SUMMER.


Skomponowany ze składników z wód islandzkiego uzdrowiska Błękitna Laguna (Bláa Lónið) oraz dryfującego drewna z Morza Wchodniosyberyjskiego, CK ONE SUMMER oferuje zaskakującą świeżość. Odświeżające nuty morskie i cytrusowe łączą się z czystym, rześkim aromatem przypraw i owoców, a w głębi kompozycji wybrzmiewają łagodne nuty piżma i drewna.


Nuty głowy: Pigwa, Musująca Tangerynka, Włoska Bergamotka, Zroszona Lilia Wodna
Nuty serca: Akord Błękitnej Laguny, Jagody Jałowca, Kolendra, Herbata Matcha
Nuty głębi: Dryfujące Drewno Syberyjskie, Rozświetlone Piżmo, Blue Amber


Reklama CK ONE SUMMER odzwierciedla esencję lata, wykorzystując wibrujące elementy sztuki pop-art z lat 50-tych na tle kultowego flakonu CK ONE. Zdjęcie reklamowe wyraża porywającą i radosną energię ciepłych letnich miesięcy.

 
Górne nuty zapachu składają się z aromatów tangerynki, delikatnej pigwy, bergamoty i lilii wodnej. Po chwili do kompozycji dołączają nuty jałowca i kolendry, esencja herbaty matcha oraz wodne akordy, które nadają wodzie toaletowej niebywałą czystość i świeżość. Nuty głębi, złożone z drzewnych i piżmowych tonów, podkreślonych zmysłową ambrą sprawiają, że całość odznacza się niezwykle intensywnym charakterem. CK ONE SUMMER to letnia, limitowana edycja kultowego zapachu unisex CK One od Calvina Kleina. Zakochaj się zatem w tym soczystym zapachu, który przeniesie Cię w ciepłe, letnie dni, kiedykolwiek tylko zechcesz.