poniedziałek, maja 06, 2019

Sisley and the City czyli SisleYouth Anti Pollution

W 2014 roku, marka Sisley wprowadziła pierwszy produkt SisleYouth - pielęgnację dla kobiet i mężczyzn, stworzoną z myślą o zachowaniu młodzieńczego potencjału skóry u osób w wieku od 25 do 35 lat, które prowadzą bardzo napięty tryb życia. Od 2014 roku wiele się zmieniło, a życie millenialsów nabrało jeszcze szybszego tempa. W erze cyfrowej, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, nasza skóra musi mierzyć się z wieloma szkodliwymi czynnikami, które są w większości niewidoczne. Zanieczyszczenie środowiska wywiera bezpośredni i zauważalny wpływ na skórę nie tylko w otoczeniu zewnętrznym, ale również w zamkniętych pomieszczeniach.


Pojawienie się nowych technologii spowodowało, że skóra została narażona na nowy rodzaj cyfrowego zanieczyszczenia: światło niebieskie. W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się świecie, wpływ zanieczyszczeń środowiska jest potęgowany również przez zanieczyszczenia cyfrowe. W 2019 roku formułę SisleYouth Antipollution stworzono na nowo, aby chronić skórę przed nadmierną ekspozycją na światło niebieskie, nawilżać oraz nadawać jej promienny wygląd. Formuła została udoskonalona intensyfikując jego działanie antyoksydacyjne. Dzięki temu, SisleYouth Antipollution daje skórze odświeżającą chwilę wytchnienia i pomaga jej znów swobodnie oddychać.


Dzięki temu, powstał rewitalizujący, energetyzujący i intensywnie nawilżający produkt pielęgnacyjny, który kompleksowo pomaga chronić skórę przed różnymi rodzajami zanieczyszczeń:
  • zanieczyszczenia w pomieszczeniach zamkniętych emitowane m.in przez: świece, urządzenia elektryczne, środki czystości, farby, itp. Powietrze we wnętrzach budynków jest nawet o 5-10 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz.
  • zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego: polutanty (szkodliwe substancje) atmosferyczne, spaliny, dym z papierosów, itp.
  • zanieczyszczenia cyfrowe, czyli wpływ światła niebieskiego emitowanego m.in. przez ekrany oraz urządzenia nowej technologii. 


Aby zapewnić kompleksowe działanie „anti-pollution” oraz skutecznie chronić skórę, walory antyoksydacyjne kremu SisleYouth Antipollution zostały wzmocnione o nowe składniki:
  • Organiczny ekstrakt z nasion gryki - jako silny antyoksydant wzmacnia funkcję bariery ochronnej skóry i pomaga chronić skórę przed zanieczyszczeniami. 
  • Organiczny ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego - emblematyczny składnik aktywny marki Sisley, pomaga chronić skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wytwarzanych pod wpływem zanieczyszczenia środowiska, a w szczególności światła niebieskiego. 
  • Funkcja naskórka jest wzmocniona dzięki ekstraktowi z zielonego groszku, który działa niczym „osobisty ochroniarz”, by wzmocnić odporność skóry. 
  • Witamina E przeciwdziała wolnym rodnikom oraz wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry. 


Zawarty w kremie cukier roślinny to naturalnie pozyskiwany składnik aktywny, wspomaga magazynowanie wody w warstwie rogowej naskórka oraz pomaga zachować jej optymalny poziom nawilżenia. W połączeniu z organicznym ekstraktem z nasion gryki o wysokiej zawartości cukru, pomaga nawilżać skórę. Formułę kremu dopełnia masło shea bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe o właściwościach odżywczych i ochronnych. Przez cały dzień, już po pierwszej aplikacji, SisleYouth Antipollution pomaga utrzymać intensywnie nawilżoną skórę i przywracać jej sprężystość oraz energię. Cera staje się bardziej świetlista i promienna.


Pełnoetatowa praca, nieprzespane noce czy nieustanne korzystanie z Internetu; bez względu na powód, SisleYouth jest idealnym towarzyszem życia, które toczy się w zawrotnym tempie. Jego ultra-energetyzujące działanie pomaga skórze zachować młody wygląd przez cały dzień. Ekstrakt z żeń-szenia, znany z właściwości pobudzających, odświeża i rewitalizuje cerę. Ekstrakt z kiwi odżywia skórę dzięki zawartości minerałów i witamin, przywraca jej witalność. Twarz momentalnie odzyskuje wypoczęty i pełen energii wygląd. A skóra promienieje, jak po dobrze przespanej nocy. Nasza cera staje się świeża i pełna blasku, a nasza skóra emanuje odnowioną energią.


SisleYouth Antipollution ma bardzo lekką konsystencję fluidu o matowym, aksamitnym wykończeniu. Krem momentalnie się wchłania nie pozostawiając lepkiego "filmu" na naszej skórze. Produkt aplikujemy zarówno rano, jak i wieczorem na skórę twarzy i szyi. SisleYouth Antipollution stymuluje zmysły energetyzującymi nutami olejków eterycznych z lawendy i egzotycznej werbeny. Aby podkreślić działanie ochronne produktu przed światłem niebieskim, jego flakon został wyposażony w nowoczesny, metaliczny, niebieski korek.


W samym sercu Warszawy, w nowoczesnej przestrzeni z piękną panoramą miasta, ponad miesiąc temu, odbyła się prezentacja tego najnowszego produktu marki Sisley Paris. Tym razem, ta ekskluzywna, francuska marka zaprosiła dziennikarki luksusowych magazynów, blogerów oraz zaprzyjaźnione gwiazdy na premierę. Ja również miałam ogromną przyjemność wziąć udział w premierze tego niezwykłego kosmetyku. 


Jak podkreśliła Jolanta Szamocka, Dyrektor Generalny Sisley w Polsce i krajach bałtyckich, nowy produkt dedykowany aktywnym kobietom i mężczyznom ma dodać skórze energii, witalności i spowolnić proces starzenia, związany m.in. z zanieczyszczeniem środowiska. Bowiem okazuje się, że w miastach żyje 50% populacji, a powietrze wewnątrz jest nawet pięć razy bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz.


Jedną z atrakcji wieczoru były warsztaty tworzenia koktajli z wykorzystaniem składników zawartych w prezentowanym produkcie. Warte grzechu kompozycje smakowe o wdzięcznych nazwach: Witalność, Młodość i Energia zachwyciły wszystkich gości owocowym smakiem cytrusów i ziół.


Reasumując, innowacyjna formuła SisleYouth Anti Pollution to ochrona, nawilżenie i energetyzujący koktajl składników aktywnych, wzmocniony o szereg antyoksydantów. Technologia Blue Light Shield idealnie chroni skórę przed wzrostem szkodliwego enzymu metaloproteinazy, a formuła kremu redukuje stany zapalne skóry. Dodatkowo, oryginalna kompozycja zapachowa werbeny i lawendy kojąco wpływa na nasze zmysły. SisleYouth Anti Pollution to pielęgnacja uszyta na miarę dla osób, które pracując wiele godzin w zamkniętych pomieszczeniach oraz otoczonych negatywnym wpływem niebieskiego światła i pędu życia.


SisleYouth Anti Pollution to krem dla współczesnych "korpoludków", którzy szukają tego, co w pielęgnacji skóry jest najlepsze i optymalne, aby zachować młodzieńczy wygląd bez względu na wszystko.