czwartek, maja 02, 2019

Givenchy The Power of Color wiosna 2019

Jeśli chcesz zapomnieć o zimowym przygnębieniu, nie ma nic lepszego od sporej dawki koloroterapii - eliksiru młodości inspirowanego kolorami tęczy. Czas odzyskać energię dzięki Givenchy The Power of Color - optymistycznej wizji wiosny 2019, która dosłownie tryska energią. To prawdziwe antidotum, które zapewni Ci zdrową kondycję i przebudzi w Tobie nastawienie na soczysty i energetyzujący kolor!


Givenchy The Power of Color PRISME BLUSH
Pozytywna terapia rozpoczyna się od nałożenia na kości policzkowe Prisme Blush, którym modulujemy makijaż dzięki stopniowanym kolorom: od białego po czerwony, aby dopasować go do indywidualnych oczekiwań. 


Na wiosnę 2019 dostępne są dwie wersje różu: limitowana edycja Prisme Blush No.10 Power, która emanuje energią odcieni pomarańczowych, oraz odcień katalogowy Prisme Blush No.2 Love, przypominający bukiet róż, by wyznać „Kocham Cię”. Formuła Prisme Blush jest kremowa, lekka i trwała dzięki technice atomizacji cząstek. Cztery odcienie zaprezentowano w parach dwutonowych harmonii kolorystycznych. Ciemniejszy odcień matowy jest intensywnie nasycony pigmentem. Jaśniejsza wersja to perłowy rozświetlacz, zapewniający niemal wilgotny efekt, który łagodzi najmocniejszy kolor lub wydobywa promienny blask, gdy dwa odcienie zostaną połączone.


Givenchy the Power of Color lakier do paznokci LE VERNIS
Ten niezwykły niebieski odcień ciemnego nieba (No 12 Strong) pozwala uzyskać na paznokciach głębię, która eksponuje całą moc wyrazu kolekcji The Power of Color. Kolor jest semi-transparentny - zupełnie jak atrament imitujący kolor nocnego nieba, które nadeszło po słonecznym dniu. 


Givenchy the Power of Color balsam do ust LE ROUGE PERFECTO
Intensywnie pomarańczowy odcień LE ROUGE PERFECTO reaguje na naszych ustach dzięki formule z eozyną na pH ust, aby zapewniać zindywidualizowany niuans kolorystyczny. Ten soczysty odcień energetyzującego balsamu do ust wywołuje wrażenie zanurzenia zębów w pomarańczy.

Givenchy the Power of Color pomadka LE ROUGE
Etui LE ROUGE, które skrywa śmiały pomarańczowoczerwony kolor, spersonalizowano kolorystycznie cieniowanym różem. Lekka, modelująca usta formuła wypełnia i powiększa usta jednym muśnięciem. Wosk nadaje jej zmysłową, kremową konsystencję. Mikrokuleczki kwasu hialuronowego zagęszczają i nawilżają usta.


Givenchy the Power of Color DUAL LINER
Uzyskaj efekt tęczy na oku, dzięki podwójnemu muśnięciu produktu Dual Liner. Nakładamy go cienką linią jak eyeliner, a cienie nanosimy w niezwykle łatwy sposób pojedynczym gładkim gestem. Dwa wyjątkowe odcienie pozwalają uzyskać makijaż o wyrazistej strukturze, podkreślają kolor tęczówki i - zestawione ze sobą - rozświetlają powiekę. Kremowa formuła gwarantuje długotrwały efekt, a intensywność kolorów ukazuje inspirację elektro-popem. Dual Liner dostępny jest w dwóch edycjach limitowanych: No.4 Passionate - odcień różowowrzosowy z akcentami pomarańczy oraz No.3 Dynamic - zielony i niebieski. 


NIEBIESKI symbolizuje marzenia, mądrość i świeżość. CZERWONY wyraża paradoksy, miłość/furię, zmysłowość/seksualizm. ZIELONY oznacza szczęście i nadzieję. POMARAŃCZOWY uzewnętrznia energię, kreatywność i optymizm. FIOLETOWY reprezentuje delikatność, uduchowienie oraz melancholię. RÓŻOWY to młodzieńczość i romantyczność.


Ta niezwykle soczysta i bardzo wiosenna kolekcja Givenchy The Power of Color doda naszej twarzy świeżości, odejmie kilka lat i sprawi, że poczujemy się rześko, młodo i bardzo romantycznie. A słodkie - niczym cukierki - opakowania będą stanowiły idealne dopełnienie naszej wiosennej toaletki. Wiosna z Givenchy jest niezwykle energetyzująca i świeża. Czy już masz ochotę na coś z tej kolekcji?