środa, kwietnia 24, 2019

Śniadanie u Tiffany'ego czyli Tiffany & Co. Sheer

Na wiosnę 2019 marka Tiffany & Co. odkrywa przed nami Sheer - nową wodę toaletową, która stanowi już trzeci rozdział kolekcji jej zapachów. Po wprowadzeniu na rynek sygnowanych przez siebie: Eau de Parfum i Eau de Parfum Intense, Tiffany & Co. ukazuje w Sheer lekkość i promienną przejrzystość, niezmiennie zaznaczając swoje serce legendarnym irysem. Jako jaśniejsza interpretacja Sheer staje się innym symbolicznym elementem świata marki, reprezentującym nowe oblicze kobiety Tiffany.


Z irysem odgrywającym główną rolę w sercu kompozycji, Eau de Toilette Sheer elegancko spowija zmysłowe piżmo. Aby odróżnić go od poprzedników, nowy zapach wzbogacono w nucie głowy czarną porzeczką i zieloną mandarynką, w nutach serca ylang ylang pięknie połączono z olejkiem różanym.


Nuta głębi wieńczy dzieło aurą drewna i irysa. Tiffany & Co Eau de Toilette Sheer skomponowała światowej sławy kreatorka zapachów związana z Domem Givaudan: Daniela Andrier. Wielowymiarowa struktura kompozycji jest radosna i kobieca, lecz jednocześnie elegancka i luksusowa. 


Prezent godny specjalnej okazji – zapach Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer jest wyjątkowy i ponadczasowy. To czysta ekspresja radości i miłości. Podobnie jak cenny zapach, również wyjątkowo
zaprojektowany szklany fakon odzwierciedla legendarny sposób szlifowania diamentów w czyste, geometryczne linie. Bezbarwne szkło wykończono srebrnym, grawerowanym kołnierzem, który imituje blask diamentów marki Tiffany.


Jak wszystkie kreacje jubilerskiej marki, zapach zaprezentowano w charakterystycznym opakowaniu Tiffany Blue Box, które stanowi rozpoznawalny symbol stylu i wyrafinowania. Jednym zdaniem, aromatyczny ekwiwalent diamentu w jego najczystszej formie: Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer to subtelny dotyk luksusu na skórze.