piątek, kwietnia 19, 2019

Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger w walce z suchymi włosami

Najnowszą propozycją Paul Mitchell, jest luksusowa seria kosmetyków do włosów uwrażliwionych - Awapuhi Wild Ginger z kompleksem Kera-Triplex. Dlaczego Kera-Triplex? Jest to opatentowana cząstka keratyny, identyczna z keratyną znajdującą się w ludzkich włosach. Uwrażliwienie włosów jest ściśle związane z ubytkami keratyny i następuje m.in. w trakcie farbowania i zabiegów termicznych. Kosmetyki Paul Mitchell zawierające Kera-Triplex, uzupełniają ubytki keratyny we wszystkich warstwach włosa. Dzięki temu są niezwykle skuteczne w walce z suchymi i zniszczonymi włosami.


Profesjonalny zabieg Kera-Triplex, to przeprowadzana w salonie fryzjerskim rekonstrukcja włosów, a także kosmetyki do codziennej pielęgnacji i stylizacji. Ja do moich suchych i zniszczonych włosów po rozjaśnianiu - stosuję szampon do włosów - Awapuhi Wild Ginger Moisturizing Lather Shampoo, odżywkę Awapuhi Wild Ginger Keratin Cream Rinse oraz maskę Awapuhi Wild Ginger Intensive Treatment.

Seria Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger posiada również aspekt aromaterapeutyczny, bowiem cudowny zapach imbiru rozkosznie osiada na włosach i utrzymuje się przez długi czas. Włosy są nie tylko doskonale odżywione ale i bosko pachną. Serię Awapuhi Wild Ginger polecił mi Kasper Muth, który jest stylistą i kolorystą m.in marki Paul Mitchell oraz dyplomowanym trychologiem. A Kasper, jako trycholog, doskonale wie, co lubią moje włosy.


Szampon do włosów Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Moisturizing Lather Shampoo. Ten niesamowity i bardzo ekskluzywny szampon zawiera mieszankę keratyny i protein, która odbudowuje i regeneruje włosy. jego nowoczesna formuła - pozbawiona siarczanu, delikatnie nawilża włosy i chroni ich kolor, nawet gdy włosy są rozjaśniane tak jak moje. Po użyciu szamponu w sumie nie trzeba już używać odżywki - włosy są bowiem świetnie nawilżone, lekkie, podatne na rozczesywanie i układanie. 


Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Keratin Cream Rinse to odzywka do włosów stanowiąca uzupełnienie wzmacniające i nawilżające włosy, po umyciu szamponem Moisturizing Lather Shampoo. Ta wzmacniająco-regenerująca odżywka jest przeznaczona do włosów suchych i łamliwych. Zapewnia ich wzmocnienie i ochronę przed wypłukiwaniem się koloru. Dzięki zawartości kompleksu keratynowego, włosy są głęboko nawilżone, znacznie łatwiejsze do rozczesywania i emanują blaskiem. 


Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Intensive Treatment to intensywna maska zawierająca mieszankę proteinową, która głęboko regeneruje włosy, intensywnie je nawilża i chroni przez uszkodzeniami. Kompleks KeraTriplex uzupełnia ubytki we włosie i chroni go przed kolejnymi uszkodzeniami aekstrakt z dzikiego imbiru (awapuhi) dodaje pasmom włosów blasku i pomaga w ich rozczesywaniu. Maskę nakładamy na 3 do 5 minut i potem spłukujemy. Kuracja tą maską - stosowaną raz lub dwa razy w tygodniu zamiast odzywki, błyskawicznie poprawia teksturę włosów, ułatwia ich rozczesywanie i pomaga pozbyć się niesfornych kosmyków.