środa, marca 27, 2019

Zapach miłości i pasji czyli BOUCHERON QUATRE EN ROUGE

Zamknij oczy i wyobraź sobie Kobietę QUATRE ROUGE, która właśnie rozpoczyna wyjątkowy rozdział w swoim życiu, jako kobieta o wielu wcieleniach. To po pierwsze - kobieta pełna pasji i fascynująca, po drugie artystka, a po trzecie - arystokratka. Kobieta QUATRE ROUGE jest pewna siebie ale posiada też nieodparty, dziewczęcy urok. Ma także ogromną pasję do tego, co robi, a robi to z pełnym zaangażowaniem i nigdy nie porzuca swoich ideałów.


Słynne pierścienie Boucheron QUATRE są całe w czerwieni! Ten kolor zmysłowości i pasji pojawia się właśnie w bestsellerowej linii biżuterii Boucheron. Wraz z nim, pojawia się także nowoczesna i śmiała olfaktoryczba interpretacja kreatywności Maison Boucheron, także w kolorze krwistej czerwieni.


Za otulającymi i kojącymi nutami zapachu kryje się jego niezwykła moc przyciągania uwagi i... oczywiście uwodzenia. Flakon linii jest w odcieniu pełnej pasji czerwieni. Nazwa QUATRE, została wypisana złotymi literami i wyróżnia się na tym krwistoczerwonym tle. Korek typu "twist" został wyposażony w system on/off - to jeden z emblematycznych kodów linii, podobnie jak biały motyw ornamentu "Clous de Paris". Czerwone opakowanie nosi wszystkie cztery motywy słynnych pierścieni QUATRE.


BOUCHERON QUATRE EN ROUGE to zapach orientalny, kwiatowy ale i owocowy. Nuty głowy: esencja bergamotki, esencja mandarynki, frezja, gruszka. Nuty serca: absolut róży, czarna porzeczka, czerwone jabłko, irys. Nuty głębi: esencja paczuli, malina, piżmo, marshmallow.


Woda perfumowana łącząca wybuchowe owocowe otwarcie z aurą, która ma przywoływać na myśl czerwień, kolor elegancji i zmysłowości. Nuty głowy są delikatne i musujące, mix bergamoty z świeżością mandarynki. W nutach serca, śmiałą kobiecość wyraża kwiatowy zapach, w którym czarne porzeczki i czerwone jabłka zanurzono w kwaskowym, apetycznym akordzie. Ciepła, aksamitna głębia łączy soczyste, owocowe nuty malin z tajemniczym, owocowym charakterem esencji paczuli.


BOUCHERON QUATRE EN ROUGE to zapach niezwykle apetyczny - łączy w sobie słodkość ale i pazur, którego szukają odważne i pewne siebie kobiety. Jest niezwykle trwały i dodatkowo zapada w pamięć. To zapach, obok którego nie możemy przejść obojętnie. Czerwień, miłość, namiętność, seksapil i glamour - to wszystko składa się na tę niezwykłą olfaktoryczną przygodę.