piątek, marca 15, 2019

Guerlain L'Essentiel czyli postaw na krycie i efekt glow

Chyba każda z nas szuka podkładu doskonałego. Szukamy po pierwsze dobrego krycia ale i naturalnego efektu na skórze. Trendem jest również efekt "glow" na skórze. Nieskazitelne wykończenie makijażu to jednak kwestia skóry oraz tego, jak z nią współgra podkład. Aby urzeczywistnić każde pragnienie, podkład L'Essentiel od Guerlain oferuje nam jedwabiście gładką formułę oraz możliwość modulowania efektu kryjącego - od lekkiego do średniego, bez utraty świetlistego, naturalnego blasku naszej skóry.


Formułę podkładu nasycono starannie dobranymi, naturalnie pozyskiwanymi składnikami. Dzięki temu, L'Essentiel pięknie sublimuje naszą skórę. Duet ekstraktów z czerwonych alg i gumy tara pozwala skórze oddychać i chroni ją przed polutantami. Ekstrakt ziaren kakaowca, sok zwany białym kakao, nawilża  skórę i chroni ją przed nieprzyjaznym niebieskim światłem. A nowoczesna technologia inspirowana probiotykami i prebiotykami zapewnia skórze równowagę i wzmacnia jej barierę.


Podkład daje nam naturalne wykończenie i zapewnia cerze nieskazitelny wygląd. Dzięki temu, skóra może swobodnie oddychać. Skóra ozdobiona podkładem Guerlain L’Essentiel, emanuje promiennym, naturalnym blaskiem. Cera jest perfekcyjnie wyrównana i świetlista, pory i drobne linie są wygładzone. L’Essentiel ma komfortową formułę, która zapewnia efekt drugiej skóry, otula ją lekkim makijażem o nieskazitelnym wykończeniu i pozwala jej swobodnie oddychać.


Należy pamiętać, że każda skóra jest inna i podkłady różnie z nią współgrają. Dlatego też, aby znaleźć podkład idealny - trzeba go wypróbować na własnej skórze. Guerlain L'Essentiel to podkład, który ma za zadanie zapewnić doskonałe krycie, dać jej dawkę nawilżenia i uzyskać na skórze efekt glow. Guerlain L'Essentiel gwarantuje nam 16-godzinny blask z bardzo naturalnym wykończeniem. Jego formuła zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego, pigmenty mineralne oraz substancje czynne pochodzenia morskiego i roślinnego. A pozostałe 3%? Te syntetyczne składniki dobrano tak, aby zapewnić formule sensoryczne właściwości i nienaganną trwałość podkładu.


Nieskazitelne wykończenie makijażu to kwestia skóry i stylu, jaki chcemy uzyskać dzięki makijażowi. Aby urzeczywistnić każde pragnienie kobiety, L'Essentiel oferuje jedwabiście gładką formułę oraz możliwość modulowania efektu kryjącego - od lekkiego do średniego, bez utraty świetlistego, naturalnego blasku. Formułę nasycono starannie dobranymi, naturalnie pozyskiwanymi składnikami. Duet ekstraktów z czerwonych alg i gumy tara pozwala skórze oddychać i chroni ją przed niekorzystnym wpływem środowiska. Ekstrakt ziaren kakaowca, sok zwany białym kakao, nawilża skórę i chroni ją przed nieprzyjaznym niebieskim światłem.


Podczas warsztatów z makijażystą Guerlain Anthonym Chasset miałyśmy możliwość dobrania sobie idealnego odcienia podkładu Guerlain L'Essentiel. Jowanka - polska makijażystka marki, jak zwykle pomogła mi i dobrała idealnie pasujący do mojej skóry kolor podkładu - 01N (jasny neutralny, z żółtymi podtonami). I faktycznie ten kolor jest perfekcyjnie dopasowany do mojej skóry. 

Dzięki podkładowi Guerlain L'Essentiel cera jest perfekcyjnie wyrównana i świetlista, a pory i drobne linie są wygładzone. Perfekcja staje się rzeczywistością dzięki niespotykanej formule podkładu. L’Essentiel ma bardzo komfortową formułę, która zapewnia efekt drugiej skóry, otula ją lekkim makijażem o nieskazitelnym wykończeniu i pozwala jej swobodnie oddychać przez cały dzień. Dzięki temu, podkładu L’Essentiel nie czujemy na skórze.


Marka Guerlain rekomenduje, aby podkład nakładać za pomocą specjalnego pędzla. Ale przyznam się bez bicia, że ja nakładam go po prostu palcami. I chociaż sam pędzel jest bardzo mięciutki i uroczy, to jednak jestem tradycjonalistką.jednak musicie przyznać, że ten wysuwany pędzelek jest po prostu uroczy.


W mojej opinii, podkład idealnie nadaje się do skóry mieszanej. Daje perfekcyjne krycie i przepiękny efekt "wet skin" połączony z rozświetleniem. Skóra staje się promienna, doskonale nawilżona. Podkład utrzymuje się na skórze ok. 6 godzin - nie jest to rewelacyjny wynik, ale to domena podkładów nawilżających i rozświetlających. Po 6 godzinach zaczynam się lekko świecić i muszę użyć bibułki matującej. Jednak efekt po nałożeniu podkładu jest faktycznie spektakularny, bowiem uwielbiam efekt glow, jaki daje mojej skórze z niedoskonałościami. Jeśli szukacie matu na skórze, to ten podkład nie jest dla Was. Jeśli jednak kochacie podkłady rozświetlające Waszą perfekcyjną skórę, to koniecznie go wypróbujcie.