poniedziałek, marca 04, 2019

Givenchy Hydra Sparkling High Moisturizing Luminescent Serum

Linia Hydra Sparkling stworzona w 2009 roku w Laboratoriach Givenchy to intensywne, oszałamiające źródło nawilżenia dla skóry. Sekretem formuły jest zastrzeżony przez Givenchy, zaawansowany technologicznie kompleks Sparkling Water Complex®, który wiąże wodę w skórze i aktywuje produkcję energii w komórkach. Tworzy efekt "musującej wody", który sprawia, że nawilżona i obdarzona energią cera promienieje świeżością i pełną blasku urodą.


W 2018 roku do linii Hydra Sparkling dołączyły trzy nowe, wyjątkowo działające na zmysły produkty do pielęgnacji, dzięki którym skóra będzie stale intensywnie nawilżona i rozświetlona. Wśród nich znalazło się m.in. Givenchy Hydra Sparkling High Moisturizing Luminescent Serum - źródło blasku i witalności, aby skóra promieniała zdrowiem i doskonałym nawilżeniem.


Woda to niezbędne źródło energii. Bez niej metabolizm komórkowy spowalnia. Skóra traci promienność i jędrność, pojawiają się na niej delikatne rysy sygnalizujące odwodnienie, a jej powierzchnia staje się nieregularna. By temu przeciwdziałać, w laboratoriach Givenchy opracowano opatentowaną formułę, Sparkling Water Complex®. To wyjątkowe połączenie składników, które tworzą musującą wodę wewnątrz skóry, zwiększając nawilżenie i dodając energii, której efektem jest promienna, pełna blasku cera.


Pochodne cukrów i aminokwasów zawarte w Sparking Water Complex® wpływają zarazem na ilość wody dostępnej dla komórek, jak i na organizację i przyłączanie cząsteczek wody. Niczym w napoju gazowanym, woda nieustannie musuje, nie tylko zapewniając intensywne nawilżenie każdej warstwy naskórka, ale też przyspieszają metabolizm skóry.


Kosmetyki z linii Hydra Sparkling od Givenchy to podwójny efekt: 
  • Rozświetlające nawilżenie: Sparkling Water Complex® pomaga stworzyć siatkę kropelek wody nieustannie obecnych w naskórku. Skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona i promienna. 
  • Rozświetlająca energia: dzięki efektowi musowania wszystkie warstwy naskórka zostają nawodnione, co aktywizuje odnowę komórkową. Komórki zyskują nową energię i są skuteczniej chronione przed agresywnymi bodźcami, z którymi stykają się na co dzień; skóra lepiej odbija światło. 


Bo przecież nasycona wodą, jędrniejsza i gładsza skóra wydaje się pełna życia i zyskuje lepszy koloryt. Jej powierzchnia odbija światło, ujawniając całą swoją promienność. Innowacyjne, intensywnie nawilżające serum rozświetlające od Givenchy wzmacnia dobroczynne działanie rytuału Hydra Sparkling, dzięki swojej formule pełnej maleńkich pęcherzyków powietrza. Ten niezwykle lekki produkt o konsystencji wodnego żelu tworzy po nałożeniu gładki, świeży woal i zapewnia intensywne nawilżenie, działając niczym nawilżająco-ochronna tarcza.


Oprócz kompleksu Sparkling Water Complex®, serum zawiera dwa kluczowe składniki: ekstrakty z drożdży oraz nasturcji, które stymulują dwa uzupełniające się mechanizmy biorące udział w natlenianiu i mikrokrążeniu w skórze. Dzięki nim, uzyskujemy mega nawilżający efekt oraz maksymalną skuteczność, przyczyniając się do promienności i witalności skóry. Efekt? Z każdym dniem, skóra staje się bardziej nawilżona, wydaje się jędrniejsza i pełniejsza. Cera jest wyraźnie bardziej promienna i pełna blasku.


Givenchy Hydra Sparkling High Moisturizing Luminescent Serum idealnie nadaje się do stosowania na dzień - pod makijaż - jest bowiem niezwykle lekkie i niewyczuwalne na skórze oraz na noc, przed nałożeniem ulubionego kremu. Ja stosuję je jednak na dzień, bowiem uwielbiam ten niezwykle mocny efekt nawilżenia na skórze - no i dzięki temu, serum wystarcza na długi czas - jest bowiem bardzo wydajne. Kilka niewielkich kropelek wystarcza do posmarowania całej skóry twarzy. To doskonały i lekki produkt, który nie obciąża skóry, więc jeśli lubicie takie lekkie kosmetyki, które mają wielką moc, to Givenchy Hydra Sparkling High Moisturizing Luminescent Serum z pewnością powinno się znaleźć na Waszej toaletce.