czwartek, marca 21, 2019

Diamonds from YONELLE are a girl's best friends

Diamonds are a girl's best friends… Wie to każda kobieta. Wie to także marka YONELLE. Dlatego też na 5 urodziny YONELLE, marka ma dla każdej z nas coś specjalnego. Seria Diamond to luksus, który z pewnością sprawi, że pielęgnacja skóry stanie się czystą przyjemnością. Bo sekretem YONELLE jest to, aby sprawić, że nasza skóra odzyska młodzieńczy wygląda i będzie lśniła niczym diament. 


Seria Diamond to zaawansowany system nośników, składający się m.in. z NANODYSKÓW™ oraz cząsteczek diamentu, aktywnie wtłaczających w skórę substancje chroniącą kolagen. Działanie odmładzające tej luksusowej serii zapewniają 4 peptydy: Tripeptyd-38, Pentapeptyd-48, Acetyl sh-pentapeptide-35 w nośniku diamentowym oraz Acetyl Hexapeptide-8, a także 4 silne antyoksydanty: escyna i witamina C w NANODYSKACH™, witamina E, resweratrol.


DIAMENTOWY KREM MŁODOŚCI Nº5 NA TWARZ I USTA
To super ekskluzywny krem odmładzający wygląd skóry twarzy i ujędrniający kontur ust, z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentem. Jest dedykowany do każdego typu cery, na dzień i na noc. Stworzony został na bazie składników naturalnych, naśladujących budowę skóry, o dużej mocy regenerującej. Składniki aktywne zawarte w kremie, zagęszczają i wypełniają skórę oraz relaksują mięśnie mimiczne, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra bardziej zwarta i jędrna. Cera jest aksamitna w dotyku, rozświetlona, pełna energii, olśniewa niezwykłą gładkością i świeżym kolorytem.


SEKRET DIAMENTOWEGO KREMU MŁODOŚCI N°5 - to wyjątkowe działanie na usta i ich okolice. Krem sprawia, że usta stają się pełniejsze i bardziej wyraziste, a w efekcie zmarszczki nad nimi - płytsze. Według YONELLE, to klucz do uzyskania odmłodzonego wyglądu całej twarzy oraz ust.


ODMŁADZAJĄCY AUTOMASAŻ UST wykonywany systematycznie, wzmacnia działanie kremu. Jak go wykonać?
  • Rozpocznij od ruchu okrężnego wokół ust.
  • Następnie poszczypuj górną i dolną wargę kciukiem i palcem wskazującym po 10 razy.
  • Ułóż palce wskazujące pionowo pod policzkami i wykonuj ruchy pulsujące ku górze. Taki ruch zapobiega opadaniu kącików ust oraz napina skórę twarzy.
  • Na zakończenie palcami wskazującymi naciśnij mocno skórę nad górną wargą. Przytrzymaj krótko, następnie przesuń palce w kierunku zewnętrznego kącika. Tego rodzaju ruch redukuje drobne linie i zmarszczki. Masaż wykonuj systematycznie kilka razy w tygodniu. 


DIAMENTOWY ULTRA KREM NA NOC NA TWARZ I USTA
To ekskluzywny krem odmładzający wygląd skóry twarzy, z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentem, działający przez 8 godzin nocnego wypoczynku. Ten eliksir o dużej mocy regenerującej jest przeznaczony do każdego typu cery, szczególnie suchej i normalnej. Został stworzony na bazie naturalnych składników naśladujących jej biologiczną strukturę. Włącza się aktywnie w procesy naprawcze, które w nocy są szczególnie intensywne. Wspomaga usuwanie uszkodzeń wywołanych w ciągu dnia przez agresywne czynniki środowiska zewnętrznego. Stymuluje syntezę kolagenu, nasyca skórę substancjami poprawiającymi jej gęstość, jakość i wygląd. Cera jest aksamitna w dotyku, rewelacyjnie gładka i ujędrniona, zmarszczki spłycone i mniej widoczne. Równoległe działanie kremu na usta i ich okolice sprawia, że usta stają się pełniejsze i bardziej wyraziste, a w efekcie zmarszczki nad nimi - płytsze. 


Seria YONELLE Diamond to faktycznie najbardziej ekskluzywna z serii od YONELLE. Już same biżuteryjne opakowania są niczym diamenty, a dołączona złota szpatułka pomaga nam w idealny sposób nabierać kremy, tak aby nie musieć wkładać do nich naszych paluszków. Za pomocą szpatułki, możemy wykonać też masaż skóry oraz ust. Kremy są o bardzo lekkiej konsystencji, doskonale się wchłaniają ale mają bardzo bogatą konsystencję. Dzięki regularnemu stosowaniu, skóra staje się lepiej nawilżona, bardziej jędrna i rozświetlona. Linie i zmarszczki stają się płytsze, a jeśli zastosujecie te kremy na usta i wykonacie rekomendowany przez YONELLE masaż, to usta staną się pełniejsze, cudownie nawilżone i gotowe na pocałunki.