piątek, stycznia 04, 2019

Wizja kobiecości czyli Paco Rabanne Pure XS for Her

Ona posiada wszystko. W nadmiarze. Rozbrajający czar, pewność siebie, niewiarygodny seksapil. I nieco nonszalancji. Jest oszałamiająca i intrygująca. Paco Rabanne Pure XS for Her urzeka, ponagla i pobudza zmysły swoim nowym zapachem. Opowiada też o czystej fantazji i źródle obsesji zaklętych w tym niewiarygodnie pięknym flakonie.


Ten dziko prowokujący i nieposkromiony - kwiatowy zapach stworzony został przez Quentina Bischa - natchnionego i pełnego pasji kreatora zapachów z firmy Givaudan. Zainspirowany jedną ze swoich podróży na wyspę Reunion, twórca kompozycji powrócił do Paryża z obsesją na punkcie oszałamiającego, olśniewającego ylang-ylang. Postawił przed sobą cel: zobrazować esencję orgazmu,
eksplozję zmysłów z charakterystycznym polotem Paco. Quentin wymyślił wybuchowy duet: magnetyczny ylang-ylang na tle intrygującej nuty popcornu. Nuty wibrują ze sobą, wywołując wrażenie napięcia, aby w lawinie zmysłów uchwycić chwilę wybuchowej erotyki.


Na początku czujemy objęcia kwiatów oraz gorący aromat ylang-ylang. Promienny zapach z akcentami jaśminu. Płatki rozwijają się i wyłania się gorąca jak skóra wanilia. Śmiałe i apetyczne aromaty! Ulegnij swoim instynktom i emanuj hipnotyzującym seksapilem.

Następnie następuje eksplozja zmysłowości. Śmiały kęs popcornu… i namiętność staje się dzika i gwałtowna. Rozgrzane nuty słono-słodkiego popcorn pękają. Piżmo i nuty milkwood rozpalają skórę i zmysły. Gorąca namiętność.

Na końcu istna eksplozja formuły: ylang-ylang, wanilia, nuta popcornu, drewno sandałowe oraz  nasiona ambrette.


Paco Rabanne Pure XS for Her  to również rzeźbiony szklany falkon. Jego śmiałe krawędzie odzwierciedlają pewny siebie czar. Nieujarzmione kształty. Płomienne pożądanie. Otoczony serpentynową obejmą. Wyrzeźbione łuski, falujące refleksy. Biżuteryjny akcent dopełnia całości. Szkło w odcieniach różu: od neonowego po ciemny. Paco Rabanne Pure XS for Her  to flakon, który uwielbia przesadę. Czyste, prowokacyjne piękno. Wcielone pożądanie.


Linią XS Paco Rabanne prowokuje maksymalnie. Zawsze z przymrużeniem oka. W 1993 roku wprowadzony został pierwszy zapach XS, który odrzucał tabu, afirmując pożądanie seksualne. Twórcą tej zmysłowej kampanii telewizyjnej był słynny reżyser Emir Kusturica. Zapach to drzewna, męska kompozycja: intensywnie zmysłowa. Flakon przybrał formę kultowej zapalniczki kryjąc w sobie moc płomienia. Za sprawą Black XS w 2005 roku, a następnie Black XS dla niej w 2007 roku: duch rocka pozostawał wciąż żywy. Bez umiaru. Paco Rabanne to zapachy dla pokolenia, które czuło się wolne i odrzucało kompromisy.


Rok 2017. Pierwszym zapachem Pure XS Paco Rabanne obwieszcza powrót do seksu i erotyki. Czysta fantazja przybrała rzeczywistą formę, uosobiona przez obezwładniająco seksownego spadkobiercę. Jego najbardziej ewidentny talent to doprowadzanie dziewczyn do szaleństwa, lecz niedopuszczanie ich zbyt blisko. Zapach? Oszałamiająca pułapka. Przedawkowany imbir. Eksplozja gorącej wanilii i mirry. Przesada w najczystszej postaci. W ślad za Pure XS, dzisiaj Paco Rabanne prezentuje Pure XS for Her. Alter ego męskiego zapachu. Opowieść o fantazji i roznieconym pożądaniu. Zapach bez zahamowań, ucieleśniony przez elektryzującą Emily Ratajkowski. 


Jeśli szukacie mega kobiecego i elektryzującego erotyką zapachu owianego tajemnicą, to zdecydowanie postawcie na Paco Rabanne Pure XS for Her. Słodkie nuty przeplatają się tutaj z tajemnicą orientu ukrytą w ylang-ylang i drzewie sandałowym. To zapach dla wszystkich miłośniczek perfum zmysłowych, seksownych i niezwykle emanujących kobiecością. Tutaj nie znajdziecie świeżości, tylko czystą eksplozję zmysłowości rozpalającą wszystkie zmysły.