piątek, stycznia 18, 2019

Powrót do raju czyli kolekcja Deborah Lippmann Welcome to Paradise

Zima, to taki czas w roku, gdy lubię sobie umilać czas wesołym i optymistycznym manicure. Nigdy jeszcze nie miałam do czynienia z lakierami Deborah Lippmann, ale  kolekcja Welcome to Paradise dosłownie skradła moje serce. Te cudowne, żywe odcienie - to istny raj dla oczu w zimowe dni, gdy mamy ciemno za oknami i prószy śnieg. 


Feeria letnich i soczystych barw od delikatnego błękitu, poprzez brzoskwinię, subtelny róż oraz fuksję potrafi ożywić nawet najbardziej słotne dni przypominając nam o słońcu, plaży i tropikalnych drinkach. Niesamowite jest to, że Deborah Lippmann, jest profesjonalną piosenkarką jazzową, z dwoma wydanymi albumami. Dlatego nieprzypadkowy jest wybór nazw Jej produktów. Wszystkie nazywane są tytułami znanych piosenek.


Niebieski Boys of Summer i błękit Rythm is Gonna Get You


Brzoskwiniowy Island in the Sun


Różowy It's Five o'clock Somewhere


Amarantowy Hot, Hot, Hot 


Fuksja La Macarena


W ciągu 17 lat na rynku, marka Deborah Lippmann zyskała w biznesie sławę jako jedna z najzdrowszych i luksusowych linii do pielęgnacji dłoni i stóp. Produkty Deborah Lippmann, konsekwentnie znajdują się na liście bestsellerów, cieszą się entuzjastycznymi recenzjami i zdobywają liczne nagrody. Wszystkie lakiery i kosmetyki do paznokci Deborah Lippmann, zawierają najnowocześniejsze składniki, zapewniające piękno, pielęgnację i ochronę dłoni, stóp i paznokci.


Produkty Deborah Lippmann zawierają formułę 7FREE, co oznacza, iż w ich składzie nie znajdują się: toluen, formaldehyd, żywica formaldehydowa, kamfora, DBP, ksylen i adypinian dietyloheksylu. Wszystkie produkty są wolne od produktów pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.