środa, stycznia 02, 2019

Karnawałowy manicure z OPI Tinker, Thinker, Winker?

Karnawał właśnie się zaczął, a więc pora na karnawałowy i roziskrzony manicure. Na tę okazję najlepszy będzie holograficzny lakier z najnowszej kolekcji OPI Dziadek do orzechów i cztery królestwa (The Nutcracker and the Four Realms) inspirowanej filmowym projektem Disneya, będącym interpretacją kultowego baletu Czajkowskiego i utrzymanego w konwencji fantastycznej opowiadania Hoffmanna. 
 
 
Bohaterką filmu jest młoda dziewczyna o imieniu Klara, poszukująca wyjątkowego klucza, który pozwoli jej otworzyć tajemnicze pudełko. W trakcie poszukiwań odkrywa cztery malownicze krainy: lodu, kwiatów, słodyczy i świata pełnego elegancji, w którym królują złote pagony i zielone stroje! Kolory przenikające się w czarodziejskich krainach odnajdziecie w świątecznej kolekcji OPI Dziadek do orzechów i cztery królestwa (The Nutcracker and the Four Realms).
 

Krainę lodu i śniegu odnajdujemy właśnie w holograficznym, zmrożonym kolorze Tinker, Thinker, Winker? To odcień idealny na zimę i karnawałowe szaleństwa. Iskrzący, lekko holograficzny kolor będzie idealnie współgrał z cekinowymi kreacjami i szalonym makijażem. 


O dziwo, pomimo drobinek, lakier idealnie zmywa się a gdy pomalowałam nim paznokcie po raz pierwszy, trzymał się na paznokciach niczym hybryda - 2 tygodnie. To chyba najlepszy wynik, jaki uzyskałam od bardzo długiego czasu. Lakier nie odpryskiwał ani nie wycierał się na końcówkach paznokci. Po 2 tygodniach widoczny był wyłącznie odrost. To faktycznie lakier nie do zdarcia. Już niedługo pokażę Wam pozostałe kolory z tej bajecznej kolekcji a w Nowym Roku życzę Wam wszystkiego najlepszego!