poniedziałek, stycznia 28, 2019

Jedno serum - dwie korzyści czyli Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Serum

Czego pragną dziś kobiety? Pragną, aby kosmetyk działał skutecznie i szybko, był naturalny i bezpieczny. Chcą, by ich skóra emanowała blaskiem, miała mniej zmarszczek i wygładzone pory. Oczekują tego, że twarz odzyska wyrazisty młodzieńczy zarys, a skóra stanie się gładka. Zależy im na szybkich, widocznych i trwałych efektach. A właśnie to jest w stanie zagwarantować nam najnowsze serum Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Serum.


RENEW (ODNOWA)
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA ŁAGODNEGO PEELINGU

Inspirowana zabiegami dermatologicznymi, formuła serum wzbogacona jest w „żel lamelarny”, który zawiera kwasy AHA, odgrywające główną rolę z odnowie komórkowej, regulując moc ich działania. Trzy główne kwasy (mlekowy, cytrynowy i glikolowy) ulegają stopniowemu rozproszeniu, co zapewnia delikatną, ciągłą odnowę dając w efekcie „nową skórę", która ma wygładzoną powierzchnię i emanuje odzyskanym blaskiem. Ich powolna i nieustanna podróż pomiędzy przypominającymi labirynt warstwami lamelarnego żelu formuły zapewnia optymalną tolerancję skóry. Umożliwia to codzienne stosowanie kosmetyku i ogranicza ryzyko zaczerwienienia lub podrażnienia skóry.


Efekt? Intensywnie działająca formuła odnawia skórę: stopniowo rozprasza się i dostarcza skórze taką kompozycję AHA, która dwukrotnie intensyfikuje proces jej odnowy, pozostając jednocześnie łagodną dla naskórka. 


REPAIR (REGENERACJA) 
TECHNOLOGIA ZAPEWNIAJĄCA EFEKT LIFTINGU, 
STOSOWANA WYŁĄCZNIE PRZEZ MARKĘ GUERLAIN

Ośmioletnia współpraca z czołowymi postaciami francuskiej Doliny Kosmetycznej pozwoliła rzucić światło na rolę, jaką odgrywa ten gen, który niczym wykonawca procesu regeneracji skóry wspomaga jej prawidłową strukturę. Oddziałując na ten nowy czynnik, regenerująca formuła Repair pomaga stymulować syntezę kwasu hialuronowego, jak również naprawiać rozczłonkowany kolagen.


Regenerująca formuła Repair nowej generacji pomaga tworzyć i restrukturyzować substancję skóry, aby zwiększać jej jędrność i elastyczność oraz przywrócić twarzy wyraziste kontury. Zawarta w serum rzadka i cenna substancja - Galaretka Królewska od czarnych pszczół z wyspy Ouessant to surowiec niezwykle trudny do pozyskania. Wymaga skrupulatności, specjalistycznej wiedzy i precyzji jubilera. Pochodząca z własnych zasobów marki Guerlain, organiczna Galaretka Królewska od czarnych pszczół z wyspy Ouessant to unikat w skali światowej. Proces jej pozyskiwania przez markę Guerlain jest w pełni transparentny.


Podzielony na dwie całkowicie oddzielne części, flakon produktu pozwala zachować integralność każdej formuły aż do chwili aplikacji. Po naciśnięciu pompka uwalnia odpowiednią dawkę każdej formuły, aby zapewnić optymalną skuteczność działania produktu. 


Tworząc Double R Renew & Repair Serum, marka Guerlain spełnia jednocześnie dwa oczekiwania kobiet: uzyskanie blasku i jędrności skóry - nie tylko tej dojrzałej. Serum ma cudowny i lekko miodowy zapach. Jeśli lubicie subtelny zapach miodu w kosmetykach, to totalnie przepadniecie. Dodatkowo, serum wchłania się idealnie pozostawiając naszą skórę gładką, sprężystą i przygotowaną na kolejne kroki pielęgnacji - jeśli stosujemy je na noc. Zastosowane na dzień - w mniejszej ilości - będzie stanowić idealną bazę pod makijaż nawilżając i wygładzając skórę. 


Niezwykle wygodne opakowanie serum pozwala nam na dozowanie dowolnej ilości tego nektaru, który skóra dosłownie spija. Przy regularnym stosowaniu, już po kilku zastosowaniach zauważymy wyraźną poprawę kondycji naszej skóry. Z każdym dniem staje się ona jędrniejsza, bardziej uniesiona i młodzieńcza. Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Serum to jedno serum dające naszej skórze aż dwie korzyści - odnowę i regenerację. Jeśli Twoja skóra jest delikatna, wiotka i potrzebuje zastrzyku nawilżenia, to serum Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Serum z pewnością powinno się znaleźć na liście "must have"