poniedziałek, stycznia 07, 2019

Bo fuksja jest na topie czyli ORLY Breathable Treatment + Color

Jeśli znacie mnie chociaż trochę, to doskonale wiecie, że wszelkie odcienie różu i fuksji należą do moich ulubionych i właśnie najczęściej na te kolory stawiam w swoim manicure - niezależenie od pory roku. Lakiery ORLY Breathable Treatment + Color stawiają natomiast na regenerację naszych paznokci. To połączenie idealnego manicure oraz ochrony naszych paznokci. Lakiery ORLY Breathable Treatment + Color są również wegańskie, za co ogromnie cenię tę serię.


Zawarta w lakierach ORLY Breathable Treatment + Color Advanced Oxygen Technology pozwala na to aby tlen oraz woda przenikały w strukturę paznokcia. Zupełnie nowa formuła połączona z mieszanką olejku arganowego, prowitaminy B5 oraz witaminy C intensywnie nawilża, leczy zniszczone paznokcie oraz stymuluje ich zdrowy wzrost. A ja prezentuję cztery niezwykłe odcienie fuksji z nowej kolekcji, które nie tylko upiększają ale i chronią moje paznokcie. 


HAPPY AND HEALTHY 
To przepiękny, trochę cukierkowy róż stworzony nie tylko dla baleriny. Ten pastelowy odcień cudownie będzie prezentował się na paznokciach nie tylko latem. 


HEART BEET 
To klasyczna i mocna malina, chociaż przekorna nazwa lakieru sugeruje odcień buraczka. Ta piękna malinowa fuksja doda naszemu manicure elegancji i sprawi, że nie będziemy miały jej dość. Ten kolor przyprawi nas o szybsze bicie serca. 


BERRY INTUITIVE
To malina w lekko pudrowym wydaniu. Elektryzująca i klasyczna fuksja idealna dla kobiet, które chcą pozostać zauważone. Ten kolor z pewnością doda nam pewności siebie i sprawi, że nawet zima nie będzie szara i bura. 


GIVE ME A BREAK
To ciemna i klasyczna fuksja - mój ulubiony kolor z całej czwórki. To właśnie on ostatnio najczęściej gości na moich paznokciach. Jest elegancki, nietuzinkowy i niesamowicie kobiecy. gwarantuje mi nieskazitelny manicure przez 7 dni - zresztą jak pozostałe odcienie, ale to właśnie on jest moim ulubieńcem. 


Lakiery ORLY Breathable Treatment + Color to pierwszy w historii profesjonalny produkt all-in-one łączący preparat z kolorem. W odróżnieniu do tradycyjnego lakieru do paznokci, Breathable, dzięki formule Advanced Oxygen Technology tworzy na paznokciach przepuszczalną warstwę, która pozwala, by tlen i woda przenikały przez płytkę do łożyska. Zaawansowana technologia połączona z mieszanką olejku arganowego, prowitaminy B5 oraz witaminy C intensywnie nawilża, regeneruje zniszczone paznokcie oraz stymuluje ich zdrowy wzrost. ORLY Breathable Treatment + Color to produkty zawierające składniki odpowiadające za przyczepność i połysk, dzięki czemu nie musimy używać bazy i topu.