czwartek, grudnia 13, 2018

Hemp Care The Scent czyli zapach unisex

Znajdź w sobie drogę introspekcji do Natury. Okryj równowagę i entuzjazm, rozumowanie i pasję. Zanurz się w delikatnych mieszankach cytrusowych i sagowych z typowymi nutami liści konopi w połączeniu z białą różą, jaśminem, wetiwerami i cennym drewnem. Oto nietuzinkowy zapach Hemp Care The Scent, który przypadnie do gustu zarówno paniom jak i ich drugim połówkom. 


Woda perfumowana Hemp Care The Scent łączy w sobie naturę i piękno zapachów czerpane z jej serca. Nuty hebanu, wetywerii, drzewa cedrowego i białego piżma przeplatają się tutaj z zapachem liści konopi, białej róży, jaśminu i anyżu. W tym niezwykłym zapachu odnajdziemy również sycylijskie cytrusy, gorzką pomarańczę i szałwię - połączenie które rozgrzeje damskie i męskie serca.


Hemp Care jest nowoczesną linią 21 produktów stworzonych na bazie organicznego oleju z konopi. W ramach gamy znajdujemy zarówno wodę perfumowaną, jak i produkty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Uzupełnieniem jest linia produktów pod prysznic i do kąpieli. Aby w pełni cieszyć się nie tylko z działania aktywnych składników, ale również z ekskluzywnego zapachu, gamę rozszerzono o zapachy do wnętrz.


Bardzo prosty flakon z włoskiego szkła od razu przywodzi na myśl zapach unisex. Będzie idealnie współgrał z suchym olejkiem do ciała z organicznym olejem konopnym, bowiem nuty zapachowe tych dwóch kosmetyków są bliźniacze. To zapachy inspirowane naturą. Piękny świeży zapach odnajduje się idealnie zarówno na męskiej, jak i damskiej skórze. Nuta liści konopi połączona z białą różą, jaśminem i wetiwerą pachną jak perfumy prosto od Matki Natury. Teraz The Scent i inne produkty Hemp Care możecie nabyć w drogerii internetowej SUPERPHARM.