niedziela, października 28, 2018

Złota bogini nadciąga czyli BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute

Pomyśl o złocie. Pomyśl o BVLGARI. Włoski Dom Jubilerski i Perfumeryjny BVLGARI przedstawia najpiękniejszy metal szlachetny świata jako nocną boginię, symbolizującą jedyne w swoim rodzaju światło Rzymu i majestat jego dawnych ulic nocą. Nazwana od słowa dea, z łaciny - bogini, Goldea The Roman Night Absolute jest najbardziej luksusową i intensywnie uwodzicielską kreacją w kolekcji, zniewalającą zmysły fascynującą, złotą poświatą.


Czarująca, piżmowo - szyprowa woda perfumowana autorstwa Mistrza Perfumeryjnego Alberto Morillasa, ewokuje piękno i tajemniczość Rzymu, jego niekończących się możliwości nocnych przygód. Z intensywnie zmysłowym czarnym piżmem, ciepłymi owocami, paczuli i jaśminem, zniewala śmiałym połączeniem uzależniających nut i obiecuje noc nieokiełznanej namiętności i euforii.

"Zaprojektowałem absolut nasączony zmysłowością, zapach o bezgranicznych możliwościach, zadziwiający niespodziewanymi zwrotami, błyskawicznie hipnotyzujący, zanim zawładnie wszystkim zmysłami - ekstremalnym, ultra-zmysłowym napięciem, którego braku dłużej już nie będziesz mogła wytrzymać" - mówi Alberto Morillas.

Zainspirowana nowoczesną muzą, BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute to zapach dla silnej, niezależnej kobiety, pełnej kobiecego blasku, która podejmuje własne decyzje i kontroluje swój los. Ten nocny klejnot to wolny duch, który udaje się tam gdzie zechce i oczarowuje każdego kogo spotka na swej drodze.


Olśniewający początek
Zniewalająca, ekscytująca, piżmowo - szyprowa sygnatura
Obietnica intensywnych i niezapomnianych wrażeń
Kwiatowe serce

Pysznie uwodzicielskie nuty czarnej śliwki i płatków kwiatu
pomarańczy błyskawicznie zawładną zmysłami
Zniewalająca głębia
Czarne piżmo, najgłębsze i najciemniejsze, najbardziej zmysłowe
z piżm, otula zmysły wraz z aksamitnym paczuli i akordem krystalicznego mchu


BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute umieszczono we flakonie, równie uwodzicielskim, jak sam zapach. Ubrany w czerń od stop do głów, w świetle i cieniu, jego ciemne, zmysłowe, połyskujące kształty kontrastują ze złotymi akcentami, z których BVLGARI słynie jako Jubiler. Urzekający, wężowy motyw - ikoniczne Serpenti Bvlgari dodaje elegancji szyi flakonu. Od najwcześniejszych lat ludzkości, w starożytnej Grecji i Rzymie, wąż był symbolem mądrości, witalności i uwodzenia. Podobnie jak Bogini Rzymskich Nocy, dla której powstał ten zapach.


Jeśli szukacie zapachu, który jest niezwykle luksusowy, elegancki i nietuzinkowy, to BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute z pewnością musi zagościć na Waszej jesiennej wish liście. A szyprowo-piżmowe nuty otulą nasze zmysły i przeniosą nas w zupełnie inny wymiar. BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute to tajemnica zaklęta w niezwykłym flakonie, który z pewnością będzie się cudownie prezentował na naszej toaletce. Pomyśl o złocie. Pomyśl o BVLGARI.