czwartek, października 18, 2018

Srebrzysty klejnot czyli Miu Miu Fleur D'Argent

MiuMiu to owoc eksperymentu, w którym zgłębiana jest kobiecość. Marka łączy eklektyczne odniesienia powiązane w innowacyjny sposób z nowoczesnością. MiuMiu Eau de Parfum - pierwszy zapach marki, momentalnie stał się klasykiem. Ta młodzieńcza kwiatowa kompozycja łączy w sobie konwalię majową, jaśmin i absolut róży na tle bardziej ziemistej nuty głębi. Zapach MiuMiuL'EauBleue jest półsłodki i nieskończenie świeży dzięki nutom, które – niczym pierwsze wiosenne kwiaty – wywołują wrażenie odrodzenia. Z kolei zapach MiuMiuL’EauRosée ożywia delikatną nutę konwalii majowej aromatem pączków czarnej porzeczki i wonią piżma. 


Zapach Miu Miu Fleur D'Argent - najnowszy zamysł Miuccii Prady i kreatorki Danieli Andrier, jest pierwszą kompozycją w rodzinie, w której zaprezentowano nową nutę głowy. Zmysłowa i wyrafinowana tuberoza to bardziej bujny i dojrzały biały kwiat. Harmonijna kompozycja akordu piżmowego i charakterystycznej nuty MiuMiu - Akigalawood® określa pogodny, optymistyczny i krągły charakter zapachu. Miu Miu Fleur De Argent dyskretnie się konspiruje: przywodzi na myśl żakiet pięknie układający się na efektownej sukience. Na początku jawi się wyrafinowany, po czym nabiera zmysłowej mocy.


W Miu Miu Fleur D’Argent przejrzyste szkło matelassé jest bardziej nowoczesne od tego, z którego wykonano flakony jego siostrzanych zapachów. Wnętrze flakonu pomalowano na kolor srebrny, dzięki czemu przypomina zakuty w lodzie medalion. Charakterystyczny korek w kształcie dysku ma odcień pastelowego różu. Jest minimalistyczny i zabawny jak krążki pchełek.

Wierne odwzorowanie matelassé w szkle, srebrny kolor flakonu i charakterystyczny pastelowo-różowy krążek sprawiają, że musisz go mieć. Bawiąc się odbiciem światła lustrzanego flakonu, zapach Miu Miu Fleur d'Argent jest niczym klejnot.


Każdy nowy zapach Miu Miu pokazuje głębsze zrozumienie bohaterki marki, a każda nowa seria kampanii opiera się na ostatniej, tworząc hipnotyczną, zapętloną narrację. Twórcą zdjęcia reklamowego Miu Miu Fleur D’Argent jest Alasdair McLellan, natomiast filmu reklamowego - Rebecca Zlotowski. W kolejnym rozdziale muza Miu Miu Stacy Martin i jej słodki kociak przeżywają nową przygodę. 


Miu Miu to zapach wyrafinowany, szlachetny i bardzo francuski. Kobiecy, chociaż trochę dziewczyński - to nuty róży nadają mu właśnie delikatności i zwiewności, chociaż nie jest ulotny. Otulone tym zapachem z pewnością obudzimy w sobie młodą dziewczynę głodną przygód i ciekawą świata. Kampania, we wspaniały sposób obrazuje nam jego moc i głębię i idealnie oddaje wszystkie jego nuty. Miu Miu Fleur D'Argent to srebrzysty kwiat, który sprawi, że rozbłyśniemy jak klejnot.