wtorek, października 30, 2018

Relaksująca jesień z Bath & Body Works

Jesień to czas, gdy lubię otulić się zapachami umilającymi mi słotne dni. A nie ma nic bardziej kojarzącego się z jesienią od zapachu słodkiej dyni oraz cafe latte o poranku czy pieczonych w kominku pianek marshmallow. Jesienna kolekcja Bath & Body Works daje nam to, co jest kwintesencją amerykańskiej obsesji na punkcie dyni. Mamy tu zatem zapach Marshmallow Pumpkin Latte oraz Sweet Cinnamon Pumpkin, które doskonale sprawdzą się jako czasoumilacze tuż przed nadchodzącym Halloween. 


Aromatyczny zapach świeżej dyni został wzbogacony o dawkę goździków oraz trzciny cukrowej. To istna rozkosz dla naszych zmysłów. Bo przecież nic tak się nie kojarzy z jesienią jak cudownie dojrzała dynia. Pieniące się mydełka od Bath & Body Works od lat goszczą w mojej łazience. Są niezwykle delikatne dla dłoni a ich zapach utrzymuje się na skórze przez bardzo długi czas. Jako osoba z kompulsywną obsesją na punkcie mycia rąk - uwielbiam tę piankę, która wydobywa się z dozownika. 


Żel pod prysznic Marshmallow Pumpkin Latte został wzbogacony o bardzo delikatną i lekko słodką nutkę porannej kawy z mlekiem oraz zapach pieczonych pianek marshmallow. Do tego aromat dyni i nic już nie jest takie same. Rozkosz dla ciała i dla zmysłów w jesiennym klimacie. Zapach Marshmallow Pumpkin Latte to również delikatna woń drzewa sandałowego oraz pralinowego piżma. Coś fantastycznego!


Jesień to również czas odpoczynku i relaksu, gdy wracamy zziębnięte do domu i potrzebujemy ukojenia zmysłów. Seria Ylan Ylang ma działanie aromaterapeutyczne. Marka Bath & Body Works wykorzystała rzemiosło ekstrakcji olejków eterycznych z roślin i uchwyciła naturalną siłę terapeutyczną czystego Ylang Ylang. 


Balsam do ciała Ylang Ylang to aromaterapia w najczystszej formie. Połączenie czystego olejku Ylang Ylang z odżywiającym skórę masłem shea oraz witaminą E sprawi, że nasze ciało zostanie otulone dawką relaksującej rozkoszy. 


Mgiełka do ciała 5 w 1 Ylang Ylang odpręża i daje nam poczucie ukojenia oraz spokoju. Ta bezalkoholowa mgiełka odświeża na 5 sposobów - można ją stosować bezpośrednio na skórę, na pościel aby przynieść cichy i spokojny sen, można ją dodać do gorącego kompresu, zastosować pod prysznicem lub jeśli uprawiamy jogę - spryskać nią matę do jogi. 


Razem z jesienną serią od Bath & Body Works moje wieczory będą z pewnością bardziej radosne ale i relaksujące. Otulona od stóp do głowy słodkimi zapachami będę siedziała pod ciepłym pledzikiem i rozkoszowała się ulubioną książką.