wtorek, października 09, 2018

Francuski szyk czyli Givenchy L'Interdit Woda Perfumowana

W 1952 roku Monsieur Hubert de Givenchy przedstawił światu ponadczasowy i awangardowy zapach - niezwykle luksusowy i wyrafinowany, będący połączeniem siły i prostoty. Zapach glamour. Elegancki i zmysłowy, zachęcający do łamania reguł.


ZAKAZANE PRAGNIENIA

Niezwykła znajomość Audrey Hepburn oraz Huberta de Givenchy ukształtowała dom mody Givenchy. Nadała mu kierunek, który zdecydował o jego przyszłości. Ważnym elementem współpracy projektanta i aktorki stał się również zapach, stworzony najpierw wyłącznie dla Audrey. Podobno gdy Hubert de Givenchy zapytał, czy może wprowadzić go na rynek, Hepburn odpowiedziała: Je vous l’interdis! (Zabraniam Panu!).


PRZEKRACZAJ GRANICE

W 2018 roku, marka Givenchy otworzyła całkiem nowy rozdział i wprowadziła nowy zapach L’Interdit zachęcający by kobiety przekraczały granice i przeciwstawiały się zakazom. Nowy zapach Givenchy to zachęta, aby przekraczać przyjęte normy. Sygnał skierowany do kobiet aby zdobyły się na dreszcz wolności i zakazanych doznań, aby przekraczały wyobrażone, rzeczywiste lub wymyślone ograniczenia i łamały reguły. Bo czasem jedyne ograniczenie to te, które mamy w sobie. Zapach L’Interdit przypomina nam, że odwaga jest kluczem do wolności. Poza granicą tego, co nas powstrzymuje, czeka wiele niezwykłych doznań.


 PRZECIWSTAWIAJ SIĘ ZAKAZOM

L’Interdit to szokująca elegancja - zapach stworzony przez mistrzów perfumiarstwa, Dominique Ropion, Anne Flipo i Fanny Bal, roztacza bukiet białych kwiatów: pomarańczy, jaśminu i tuberozy. Kontrastują z nimi mroczne, ziemne nuty wetiwerii i paczuli.


PROSTOTA I WYRAFINOWANIE

L’Interdit to klucz do wolności. Talizman, który daje siłę aby odkryć siebie. Współczesny flakon to wyraźny hołd dla oryginału z 1957 roku. Ponadczasowy i nowoczesny, o kształcie zaokrąglonego prostopadłościanu. Prosty, kobiecy, delikatny. Elegancji dodaje mu wyrazista zakrętka, wokół której zawinięto matową grogramową wstążkę z lśniącym logo Givenchy. Flakon został zamknięty w czarno-białe pudełko o czystych, prostych liniach. Na wewnętrznej stronie zamknięcia znajdziemy podpis Monsieur de Givenchy, śmiały, w zaskakującym kolorze szkarłatu.


ŚMIAŁY KWIAT ZAKAZANYCH REWIRÓW

Givenchy L'Interdit to zapach jakiego nie znacie. Uosobienie francuskiego szyku i elegancji - spowija nas cudownymi nutami od stóp do głów i sprawia, że każda z nas chociaż na chwilę może poczuć się jak rodowita Francuzka. I chociaż w kampanii wzięła udział cudowna i enigmatyczna Rooney Mara, to doskonale oddaje hołd Audrey Hepburn i staje się synonimem współczesnej elegancji i francuskiego szyku.