niedziela, października 14, 2018

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery

Badania Estée Lauder dowodzą, że nocne wystawienie na niebieskie światło ma wpływ na naturalny dobowy cykl komórek skóry. Niebieskie światło, zwane również światłem widzialnym o wysokiej energii, to długość fali światła w kolorze od niebieskiego do fioletu. Niebieskie światło ma najwyższą energię długości fali w spektrum światła widzialnego, a jej częstotliwość przewyższa tylko promieniowanie ultrafioletowe, rentgenowskie i gamma.


Głównym źródłem niebieskiego światła jest słońce, dlatego przebywanie na zewnątrz w dzień jest podstawowym sposobem na wystawienie na działanie niebieskiego światła. Niebieskie światło jest emitowane także przez nowoczesne oświetlenie energooszczędne (CFL, LED), telewizory, telefony komórkowe, tablety i ekrany komputerowe, co znacząco zwiększa nasze wystawienie na jego działanie, zwłaszcza w nocy.


Wystawienie na działanie niebieskiego światła w ciągu dnia może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. Badania dowodzą, że dzienne niebieskie światło pomaga regulować naturalny dobowy rytm organizmu, podnosząc czujność, poprawiając pamięć, funkcje poznawcze i nastrój. Jednak pochodzące ze słońca niebieskie światło może powodować też uszkodzenia skóry. Dlatego konieczna jest ochrona przed uszkodzeniami, aby przeciwdziałać występowaniu przedwczesnych oznak starzenia się. Wystawienie na sztuczne niebieskie światło w nocy może stanowić dla organizmu sygnał, że wciąż jest dzień, i że ciało powinno być w gotowości do działania. Może to znacznie zakłócać naturalny dobowy cykl organizmu. Każdy rodzaj światła może zaburzyć wydzielanie melatoniny i wpływać na sen, jednak działanie niebieskiego światła ma wyjątkowo silny wpływ.


Wyniki badań Estée Lauder jako pierwsze wykazały, że nocne wystawienie na niebieskie światło może zaburzyć naturalny dobowy cykl skóry, sprawiając, że komórki będą „myślały”, że jest dzień, a tym samym może hamować ich naturalny nocny proces regeneracji. Zakłócenie tego kluczowego nocnego procesu prowadzi do nagromadzenia uszkodzeń, co może powodować pojawianie się oznak starzenia skóry. Dlatego marka Estée Lauder stworzyła Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery, specjalnie do delikatnej skóry okolic oczu, o 40% cieńszej od pozostałej skóry twarzy, na którą silniejszy i bardziej widoczny wpływ mają czynniki zewnętrzne, takie jak niebieskie światło.


Nowy żel-krem pod oczy Estée Lauder  Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery - to kompleks, który regeneruje skórę i przeciwdziała widocznemu wpływowi szkodliwych czynników, takich jak brak snu, promieniowanie UV, zanieczyszczenia, a nawet nocne wystawienie na działanie niebieskiego światła. To zapewniające 24-godzinne nawilżenie serum o potrójnym działaniu aktywnie regeneruje, znacznie zmniejszając widoczność podstawowych oznak starzenia się, takich jak linie mimiczne, obrzmienie i suchość; rozjaśnia ciemne kręgi w zaledwie trzy tygodnie: oraz pomaga zapobiegać działaniu wolnych rodników dzięki 8-godzinnej ochronie antyoksydacyjnej.


Wzmocniona formuła o potrójnym działaniu, zapewniająca 24-godzinne nawilżenie dzięki zawartości takich składników jak kwas hialuronowy, wykorzystuje przed wszystkim następujące technologie :

Regeneruje
Wyjątkowa, opatentowana technologia ChronoluxCB™ wspiera nocne oczyszczanie skóry – katabolizm - przywracając równowagę naturalnemu nocnemu procesowi regeneracji skóry, który może być zaburzony przez wystawienie na działanie niebieskiego światła w nocy.

Rozjaśnia
Nowa 10-krotnie skoncentrowana 2 technologia regeneracyjna, silny ekstrakt z drożdży, pomaga zwalczać nadmierną pigmentację skóry, które przyczynia się do powstawania ciemnych kręgów pod oczami. Skoncentrowane, kojące połączenie trzech silnych ekstraktów z alg przynosi ulgę delikatnej skórze okolic oczu.

Zapobiega
Technologia przeciwdziałająca zanieczyszczeniom, zawierająca silne antyoksydanty, w tym witaminę E, chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, promieniowanie UV czy niebieskie światło.


Estée Lauder  Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery przywraca naturalny proces regeneracji delikatnych okolic oczu i zapobiega widocznym uszkodzeniom spowodowanym czynnikami zewnętrznymi, w tym zanieczyszczeniem powietrza i niebieskim światłem:
  • W zaledwie 3 tygodnie zmniejsza widoczność ciemnych kręgów, widocznie rozjaśniając okolice oczu;
  • Regeneruje i zmniejsza widoczność oznak starzenia, w tym linii mimicznych i zmarszczek, obrzęków, nierównomiernego kolorytu skóry i odwodnienia – sprawiając, że oczy wyglądają młodo i są pełne blasku;
  • zapewnia 8-godzinną ochronę antyoksydacyjną zapobiegajacą szkodliwemu działaniu wolnych rodników.