środa, września 19, 2018

Poczuj klimat Nowego Jorku z DKNY STORIES

Pojechać do Nowego Jorku to chyba marzenie każdego, ale przecież nie wszystkie marzenia się spełniają. Teraz, dzięki nowemu zapachowi DKNY STORIES możemy dosłownie poczuć klimat miasta, które nigdy nie zasypia, przespacerować się po Times Square czy też zrobić sobie piknik w Central Parku. Bo DKNY STORIES pisze na nowo historię każdej z nas. Nie ważne czy jesteśmy aktualnie w Warszawie, Paryżu czy właśnie w Nowym Jorku. To zapach, który przenosi nas wprost do Wielkiego Jabłka. Odetchnij głęboko i poczuj go.


W 2005 r. marka DKNY zamknęła we flakoniku z perfumami esencję Wielkiego Jabłka kładąc podwaliny pod epickie doznania zapachowe i przełomową kompozycję DKNY BE DELICIOUS, nieodmiennie kojarzoną z Nowym Jorkiem. DKNY STORIES stanowi nawiązanie do kultowego zapachu i niczym nieustannie zmieniający się pejzaż tego dynamicznego miasta, nieprzebrane bogactwo nowych twarzy i miejsc oraz charakterystyczne dla Nowego Jorku pragnienie odniesienia sukcesu rozpoczyna się nowy rozdział w księdze DKNY.


Kompozycja urzekających kontrastów charakteryzujących również Nowy Jork. DKNY STORIES to orientalno-kwiatowy zapach o nowoczesnym wyrazie. A wszystko zaczyna się od twórcy perfum Stephena Nilsena, który powiedział: "Zainspirowały mnie zdjęcia Nowego Jorku, zarówno stare jak i współczesne.” Kompozycję otwierają zatem świeże nuty różowego pieprzu i musu z różowej gujawy, które stanowią urzekający wstęp do kwiatowego serca złożonego z czarnego irysa. “Mus z różowej gujawy symbolizuje wschód słońca, podczas którego miasto skąpane jest w różowym blasku, a czarny irys ucieleśnia wyrafinowany charakter Nowego Jorku.” Ciepła i zmysłowa wanilia, drewno sandałowe i ambra tworzą ujmujące zakończenie tej godnej zapamiętania opowieści. “DKNY STORIES to zapach, który za każdym razem zaskoczy Cię od nowa.”


Za kampanię DKNY STORIES odpowiada nowojorski fotograf Gregory Harris. Pełne życia ujęcia przedstawiają twarz DKNY STORIES - Grace Hartzel oraz jej znajomych w chwili, gdy doświadczają wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania – począwszy od barów na dachach w Midtown poprzez ulice SoHo, a skończywszy na przejażdżce taksówką przez Most Brookliński. 


Niezależnie od tego, z której strony na nią patrzysz buteleczka z DKNY STORIES stanowi urzekające ucieleśnienie Nowego Jorku. Nowoczesna i elegancka. Kobieca i silna. O doskonałych architektonicznych proporcjach. Wielowymiarowy szklany flakonik DKNY STORIES przypomina lśniący drapacz chmur. Luksusowa wyważona podstawa tworzy mocny fundament, który został zestawiony z różowym logo DKNY. Opakowanie w odcieniu metalizowanego różu z panoramą Nowego Jorku z przodu to hołd złożony Wielkiemu Jabłku. Na bokach kartoniku umieszczono ilustracje Mostu Brooklińskiego i budynku Chryslera.


Poddaj się rytmowi. Tańcz na ulicach. Doznawaj i ciesz się każdą minutą. Napisz swoją własną opowieść o tym wspaniałym mieście. Mam nadzieję, że poza Los Angeles będzie mi jeszcze dane zobaczyć Nowy Jork i poczuć ten niewiarygodny klimat, gwar i poznać jego smaki. Póki co, teraz rozkoszuję się najnowszym zapachem DKNY STORIES i gdy zamykam oczy, czuję się jak Carrie Bradshaw idąca Piątą Aleją w sandałkach od Manolo Blahnika i w rozkloszowanej tiulowej spódnicy.