poniedziałek, sierpnia 20, 2018

Hello gorgeous czyli Benefit Hello Happy Soft Blur Foundation

Bo szczęście jest najlepszym kosmetykiem i to właśnie z nim najlepiej Ci do twarzy. Najnowszy podkład Benefit Hello Happy Soft Blur Foundation o wyjątkowo lekkiej teksturze wygładza i ujednolica karnację, ukrywając niedoskonałości dzięki efektowi miękkiego optycznego zamglenia. Wspaniale wtapia się w skórę dając efekt naturalnie matowego wykończenia i krycie od lekkiego do średniego. Oferuje przy tym przyjemne uczucie lekkości na skórze.


Wesołe buteleczki z uśmieszkiem "smiley face" z pewnością dostarczą Ci nie tylko odrobiny szczęścia ale i upiększą nawet najbardziej poszarzałą skórę. Podkład oferuje średnie krycie, które można stopniować, aby uzyskać kamuflaż zaczerwienień, niedoskonałości i przebarwień. A bogata gama kolorów sprawi, że każda z Was odnajdzie swój odcień.  

Dwa najjaśniejsze kolory są wręcz stworzone dla bladolicych Polek. Wiele z Was skarży się na to, że popularne podkłady dostępne na rynku są zbyt ciemne. Z Hello Happy Soft Blur Foundation No 1 pokryjesz skórę cudownie jasnym odcieniem. No 2 to również jasny kolor, ale z lekko żółtymi podcieniami - ideał dla jasnej ale nie porcelanowej cery. 


Podkład ma rzadką konsystencję i idealnie stapia się ze skórą dając jej efekt optycznego wygładzenia - dlatego nie bez kozery nazywa się Soft Blur Foundation. To photoshop zamknięty w ślicznej i estetycznej buteleczce. Wystarczy potrząsnąć buteleczką i wycisnąć z niej niewielką ilość podkładu a następnie nałożyć go na skórę - efekt WOW gwarantowany natychmiast. W mig ukryje wszelkie niedoskonałości na naszej skórze - zobaczcie same!


Podkład posiada filtr SPF 15 i jest na skórze kompletnie niewyczuwalny. Benefit Hello Happy Soft Blur Foundation to dosłownie nasza druga skóra, bowiem wygląda na niej bardzo naturalnie i sprawia, że skóra oddycha przez cały dzień, nawet gdy mamy go na twarzy przez wiele godzin. 


Daje matowe wykończenie ale uwaga - na skórze mieszanej lub tłustej zaczyna się świecić po jakiś 3-4 godzinach i wtedy z pomocą musi przyjść bibułka matująca. Na skórze suchej będzie zachowywać się o niebo lepiej, dlatego też posiadaczki skóry mieszanej i tłustej muszą z nim uważać. W upały, które mamy tego lata - po kilku godzinach będziemy musiały poprawić makijaż. Natomiast zimą będzie wręcz ideałem. 


Hello Happy Soft Blur Foundation to z pewnością jedna z najciekawszych premier tego lata - podkład lekki jak piórko, oddychający i dający naszej skórze bardzo świeży wygląd. A i cena tego wesołego gagatka nie poraża - opakowanie 30 ml kosztuje 129 zł, ale możemy kupić go również w zminiaturyzowanej wersji "travel size" za 43 zł, która idealnie nada się do jego wypróbowania, aby potem kupić pełnowymiarowe opakowanie. Kosmetyki Benefit kupicie wyłącznie w drogerii Sephora.