wtorek, sierpnia 28, 2018

BVLGARI Man Wood Essence

Uchwyciwszy energię natury dla miejskiego mężczyzny, zawsze zestrojonego ze swoim środowiskiem, marka BVLGARI przedstawia swój najnowszy zapach - wodę perfumowaną BVLGARI Man Wood Essence. BVLGARI Man Wood Essence łączy intensywne drzewne nuty z olśniewającymi akcentami cytrusowymi, tworząc ożywcze dopełnienie kolekcji BVLGARI Man.


Budząca podziw, inspirująca siła natury to właśnie serce BVLGARI Man Wood Essence. Symbolizuje ją w tym zapachu właśnie drzewna intensywność. Reprezentując zarazem dynamizm miasta, woda perfumowana BVLGARI udowadnia, że idealna harmonia natury i miasta jest możliwa i z natury konieczna. Kiedy mężczyzna powraca do natury, odzyskuje wewnętrzną siłę i jest gotów zapanować nad miejskim środowiskiem. Pamięta tez jednak, że nadal jest obywatelem natury - sąd hash tag kampanii #citizenofnature.


BVLGARI Man Wood Essence to śmiały wyczyn w świecie perfum. “Wspaniałe drzewo nasyca ten zapach bardzo silną energią,” mówi jego twórca - Mistrz Perfumiarstwa Alberto Morillas. Aby ukierunkować cudowną energię drzewa, Morillas wybrał mocne, drzewne nuty: cyprys, wetywerię i drzewo cedrowe. “Sama nazwa BVLGARI Man Wood Essence zainspirowała mnie do połączenia tych intensywnych z natury nut drzewnych” - wyjaśnia. W efekcie, BVLGARI Wood Essence Eau de Parfum jest równie śmiała i oryginalna jak mężczyzna, który ją nosi.


Mistrzowsko zblendowana, BVLGARI Wood Essence Eau de Parfum zbudowana jest jak drzewo: jej kolorowe nuty głowy tańczą jak liście i gałęzie na wietrze, jej ziemne nuty serca odzwierciedlają siłę pnia drzewa, a jej rozrosłe nuty głębi zakotwiczają zapach, równie dobrze jak korzenie. W efekcie, elektryzujący zapach podaje nieograniczoną siłę natury prosto w dłonie mężczyzny BVLGARI.


BVLGARI Wood Essence Eau de Parfum otwiera się olśniewającym blaskiem hesperydów i przypraw. Skórki włoskich cytrusów przenoszą cię na szeroko rozpostarte widoki Śródziemnomorza, gdzie horyzont jest pobudzający a życie wibrujące. Kolendra dodaje nieoczekiwaną nutę ognistej przygody. Żywość ustępuje miejsca okazałym, męskim nutom drzewnym. Zawsze zielony cyprys, drzewo, które kwitnie przez okrągły rok, jak ambitny, zapracowany mieszkaniec miasta. Jego głęboki, zielony aromat zintensyfikowany jest tlącą Wetywerią Haitańską wybraną ze względu na jej uwodzicielski i kompleksowy wkład w zapach. Jak serce domu, podwaliny zapachu zawsze są ciepłe i zapraszające. To zasługa innego, wiecznie zielonego drzewa: cedru. 


BVLGARI Man Wood Essence mieści się we flakonie z wyraźnymi, czystymi paskami, które wpisują się w estetykę linii BVLGARI Man. Jego design idealnie oddaje symbiozę miasta i natury a jego najważniejszym punktem jest żywy, zielony odcień. Sam flakon wykonano ze szkła i z mosiądzu - materiałów znajdujących się w każdej miejskiej przestrzeni. Subtelne połączenie kolorów ziemi i elementów inspirowanych miastem symbolizuje przywiązanie nowoczesnego mężczyzny do natury.


BVLGARI Man Wood Essence to zapach dla prawdziwego mężczyzny - żyjącego w symbiozie zarówno z naturą jak i z miejskim gwarem. Mężczyzny nowoczesnego, takiego, który nie boi się przygód i wyzwań. "To niezwykle interesujący i intrygujący zapach. Najciekawszy w mojej kolekcji" - powiedział mój Tata, który został obdarowany flakonem BVLGARI Man Wood Essence. Jako mężczyzna "starej daty" gustuje właśnie w takich nietuzinkowych zapachach, które przypominają mu młodość a za razem dodają wigoru. Flakon przypomina mu zmiany, jakich był świadkiem - urodzony tuż po wojnie widział, jak z gruzów podnosi się Warszawa. A połączenie mosiądzu oraz szkła idealnie obrazuje to, jak na jego oczach odradzała się stolica. BVLGARI Man Wood Essence kupicie już od 31 sierpnia w Sephora oraz Douglas. Flakon 60 ml będzie kosztował 359 zł a za 100 ml buteleczkę zapłacicie 479 zł.