czwartek, lipca 26, 2018

Miłość krąży w powietrzu czyli Estée Lauder Pure Color Love

Otul usta płynną miłością. Ozdób usta skoncentrowanym kolorem w płynie i połyskującym wykończeniem. Postaw na metaliczny połysk z holograficzną iskrą lub okryj wargi matowym zamszem w płynie. Każde wykończenie zdobi usta świeżym, wyrazistym odcieniem i przyciąga zazdrosne spojrzenia. I do tego ten nieodparty zapach słodkiej wanilii. Mniammm!


Estée Lauder Pure Color Love Liquid Lip to kolekcja intensywnych formuł do ust w kalejdoskopie żywych odcieni i urzekających wykończeń. Wyraziste i głębokie kolory, neutralne odcienie, soczyste wykończenia z połyskiem oraz lekkie wykończenia matowe umożliwiają spontaniczne tworzenie makijaży na każdą okazję i nastrój. 


Możliwości są nieograniczone! Nasycona odżywczym koktajlem owoców - granatów, mango i akai - formuła odżywia i zmiękcza usta. Ultra-wygodne, lekkie konsystencje gładko rozprowadzają się na skórze sprawiając, że usta stają się gładkie i ponętne. Podaruj sobie kolor, o którym marzysz.


Uniwersalna kolekcja Estée Lauder Pure Color Love zyskała właśnie dwie nowe formuły płynną - Liquid Lip oraz w postaci balsamu do ust Pure Color Love Magic Lip Tint Balm. Eksperymentuj zatem mieszając i łącząc kolory, wybierz swój ulubiony odcień lub stwórz niepowtarzalny makijaż nakładając kolory warstwowo. Bo w miłości wszystkie chwyty są dozwolone!

Estée Lauder Pure Color Love Liquid Lip jest dostępna w trzech szklistych wykończeniach:
  • Shine – śmiałe, kremowo-płynne wykończenie z mocnym, lateksowym połyskiem
  • Sparkle – mocne, metaliczne wykończenie z zawartością migoczących perełek
  • Matte – aksamitne a zarazem lekkie matowe wykończenie, płynne pigmenty


Estée Lauder Pure Color Love Magic Lip Tint Balm to pocałunek zalotnego, żywego koloru. Nowy odżywczy balsam do ust o konsystencji masła, wtapia się w skórę i tuż po nałożeniu, w odpowiedzi na jej pH, zdobi usta pełnym wigoru odcieniem i ponętnym blaskiem.


Wyjątkowo wyrazista i przyciągająca spojrzenia formuła gładko rozprowadza się na wargach zapewniając im idealną barwę i połyskujące wykończenie. Każdy z sześciu neonowych odcieni - Lemon Squeeze, Orange Up, Wet Watermelon, Cherry Fever, Grape Juice i Raspberry Sky - ma swój własny uzależniający owocowy smak. A ceny tych rarytasów są wyjątkowo przystępne - zarówno Liquid Lip jak i Magic Lip Tint Balm kosztują bowiem 99 zł. Tego lata pocałunki będą soczyste i gorrrrące dzięki Estée Lauder Pure Color Love.